SHARP

3-letnia gwarancja na oczyszczacze powietrza KC-A40, KC-A50 oraz KC-A60 marki Sharp

3-letnia gwarancja

Seria oczyszczaczy powietrza KCA z funkcją nawilżenia i technologią Plasmacluster jest jedną z najbardziej lubianych i cenionych przez konsumentów.

Oczyszczacze z tej serii oferują bowiem skuteczną ochronę przed różnej wielkości zanieczyszczeniami, poprzez wieloetapowość filtracji, w tym technologię Plasmacluster i filtr HEPA wysokiej klasy H13. Dzięki wbudowanej funkcji jonizatora nie tylko szybko i efektywnie oczyszczają powietrze, ale również dbają o cały mikroklimat pomieszczenia.

Dodatkowo z uwagi na niski pobór prądu koszty utrzymania urządzenia są praktycznie nieodczuwalne dla domowego budżetu. Jego bezsprzeczną zaletą jest też cicha praca (najniższe obroty to zaledwie 16dB).

Teraz przy zakupie jednego z modeli tej serii klienci oprócz standardowej 2-letniej gwarancji otrzymają w prezencie dodatkowe 2 lata gwarancji oraz opcję wydłużenia jej o kolejny rok. Wystarczy, że poprawnie zarejestrują się na stronie www.gwarancjesharp.pl (zgodnie z obowiązującym regulaminem sprzedaży gwarancji).

Szczegóły oferty promocyjnej: https://promocjesharp.pl/Gwarancja/  

2021-02-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket