KWC ARMATUREN

KWC ERA na arena DESIGN 2018 w Poznaniu

KWC ERA na arena

Wyróżniają się formą, są ergonomiczne i dobrze zaprojektowane – takie produkty wybrało jury do drugiego etapu konkursu TOP DESIGN award 2018, a w tym gronie znalazł się zlewozmywak i bateria kuchenna  KWC ERA.

Konkurs TOP DESIGN award towarzyszy targom Arena DESIGN, a celem jury jest nagrodzenie  producentów, dla których jakość wykonania oraz funkcjonalność wprowadzanych na rynek produktów jest wartością najwyższą. Bezsprzecznie są to wspólne wartości także dla szwajcarskiej marki KWC, która nie uznaje kompromisów w dążeniu do doskonałości.

Powściągliwe wzornictwo stalowego zlewozmywaka i funkcjonalna precyzja baterii KWC ERA tworzą mistrzowski duet w kuchennej strefie wody. Najwyższej jakości stal szlachetna z której wykonany jest zestaw KWC ERA świetnie pasuje do czystej, prostej formy obu urządzeń.

To nie jest przypadek, że motywem przewodnim tegorocznej wystawy Arena DESIGN są POKOLENIA, gdyż Organizatorzy chcą podkreślić, jak istotne w projektowaniu jest czerpanie z wiedzy i doświadczenia poprzednich generacji oraz otwartość na kreatywność młodych. Zestaw KWC ERA to właśnie produkt łączący pokolenia w najlepszym z możliwych miejsc – we wspólnej kuchni.

Produkty wyróżnione w Konkursie TOP DESIGN award  będzie można obejrzeć w dniach 6-9 marca br. na specjalnie przygotowanej wystawie w pawilonie nr 5 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bateria ERA jest najnowszym modelem w ofercie szwajcarskiej marki KWC, której produkty sprzedawane są w 50 krajach świata. KWC jest producentem najwyższej jakości stalowych baterii kuchennych oraz łazienkowych, zarówno do zastosowań w domach prywatnych, jak i obiektach użyteczności publicznej. Marka KWC od 2013 roku należy do koncernu Franke.

 

Źródło: Franke

2018-03-29
franke , zlewozmywak , kwc , bateria kuchenna , arena design
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket