FRANKE

Rusza druga edycja „Ostrej promocji” Franke

Rusza druga edycja

Od połowy marca aż do końca sierpnia 2018 roku zakup dowolnego zlewozmywaka granitowego lub ceramicznego Franke w zestawie z baterią kuchenną będzie upoważniał do odbioru kompletu szwajcarskich noży Victorinox.

- Po sukcesie ubiegłorocznej kampanii promocyjnej, zdecydowaliśmy się na uruchomienie kolejnej, drugiej edycji. „Ostra promocja” spotkała się z bardzo pozytywnymi reakcjami ze strony klientów. To prosta w swoim przekazie i pragmatyczna akcja promocyjna, która dostarcza naszym klientom dodatkową wartość – komplet noży kuchennych – podkreśla Monika Dembowska, Marketing  Manager Franke Polska.

W ofercie marki Franke znajduje się aktualnie ponad aż 56 modeli zlewozmywaków z kompozytu granitowego Fragranit Plus dostępnych w 8 różnych kolorach oraz 11 modeli zlewozmywaków ceramicznych. Ponadto klienci mogą wybierać wśród ponad 80 modeli baterii kuchennych, różnorodnych pod względem wzornictwa, funkcjonalności oraz poziomu cen. Zarówno zlewozmywaki, jak i baterie kuchenne Franke objęte są 15 letnią gwarancją i jest to jeden z istotnych argumentów przemawiających za wyborem urządzeń tej szwajcarskiej marki.

Noże kuchenne Victorinox, choć nie przypominają słynnego scyzoryka, to dzięki ostrzu z najwyższej jakości stali nierdzewnej oraz bardzo dobrze wyważonym i wyprofilowanym uchwytom doskonale radzą sobie z rozmaitymi, codziennymi zadaniami. - Wybraliśmy noże Victorinox, jako upominek dla naszych Klientów, gdyż marka ta jest ikoną szwajcarskiej niezawodności, podobnie jak Franke w segmencie urządzeń kuchennych. – dodaje M.Dembowska

Zlewozmywaki, baterie i noże stanowią niezbędne wyposażenie każdej kuchni, a szwajcarska precyzja, jakość i wzornictwo spod znaku Franke oraz Victorinox są dla siebie świetnym, bardzo praktycznym uzupełnieniem.

Regulamin i zasady „Ostrej promocji 2” Franke opisane są na stronie www.ostrapromocja.pl

 

Źródło: Franke

2018-03-29
franke , zlewozmywaki , bateria kuchenna , wyposażenie wnętrz , promocja
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket