BRAUN

„Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu”

„Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu”

Już 23 marca br. rozpoczęła się nowa promocja konsumencka marki Braun. W ramach akcji „Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu” klienci, którzy zdecydują się na zakup golarek lub narzędzi do stylizacji brody będą mogli odebrać doładowanie do Playstation Store lub wygrać wyjazd na wydarzenie sportowe. Akcja promocyjna potrwa do 30 czerwca 2018.

Aby powalczyć o nagrodę główną – wyjazd na wybrane wydarzenie sportowe w Polsce lub na świecie wystarczy kupić golarkę lub trymer, wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie mistrzowskaskutecznoscbraun.pl i odpowiedzieć na pytanie konkursowe: „Dlaczego golarki Braun zasługują na mistrzowski tytuł?”. Do wygrania jest aż 5 voucherów o łącznej wartości 25 000 złotych.

Fanów gier na Play Station zainteresuje z pewnością  nagroda gwarantowana – w postaci doładowania do PlayStation Store o wartości 50 złotych. Doładowanie umożliwia kupno gier, dodatków oraz innych treści. Zwolennicy sportu będą mogli wziąć udział w konkursie o wyjazd na wybrane przez nich wydarzenie sportowe, które niewątpliwie dostarczy niezapomnianych emocji.

Produkty, które biorą udział w promocji to linia nowych golarek Braun Series 5, Braun °CoolTec , a także produkty, których ambasadorami są popularni europejscy piłkarze Raphael Varane, Eric Dier i Roman Zobnin: golarki Braun Series 3 oraz trymery i zestawy do stylizacji. Produkty Braun zostały zaprojektowane tak, aby działać skutecznie za każdym pociągnięciem i pozwolić mężczyznom skupić się na tym, co naprawdę ważne.

Promocją zostały objęte sklepy stacjonarne i internetowe, np.: Euro RTVAGD, Media Markt, Saturn, Komputronik.pl, Media Expert, Neonet. Dokładna lista autoryzowanych partnerów handlowych znajduje się na stronie internetowej mistrzowskaskutecznoscbraun.pl.

„Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu” 2
„Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu” 3
„Mistrzowska skuteczność w każdym ruchu” 4

Źródło: informacja prasowa

2018-03-27
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket