BRIGGS & STRATTON

Świętuje 110 lat innowacji i ogłasza konkurs

Świętuje 110 lat innowacji i ogłasza konkurs

Historia Briggs & Stratton sięga roku 1908, kiedy to dwóch przyjaciół: Stephen F. Briggs i Harold M. Stratton postanowiło spotkać się i zawiązać partnerstwo. Rozpoczęli oni działalność w sektorze produkcji samochodów, by w 1919 r. skonstruować i wypuścić na rynek wczesny prototyp silnika typu „P” – „Motor Wheel”.

Opracowanie kolejnych modeli tego silnika doprowadziło do powstania przenośnego, pewnego i wygodnego sposobu zasilania wielu urządzeń, wśród których można wymienić traktory ogrodowe, kultywatory i agregaty prądotwórcze.

Z okazji jubileuszu Briggs & Stratton przygotował konkurs, w którym do wygrania jest aż 11 000 USD. Zadaniem konkursowym jest zrobienie 1–5 zdjęć w tematyce „Ja i Briggs & Stratton” i przesłanie ich za pomocą formularza na stronie www.110bday. com lub pocztą tradycyjną. Spośród nadesłanych prac jury wybierze to jedyne, najciekawsze, najbardziej oryginalne lub zaskakujące zgłoszenie, którego autor zostanie szczęśliwym posiadaczem 11 000 USD.

Sprzedawcy sprzętu napędzanego silnikami Briggs & Stratton też mają szansę na wygraną. Sklep, w którym zwycięzca konkursu zakupił sprzęt z silnikiem Briggs & Stratton, również otrzyma nagrodę w wysokości 11 000 USD. Konkurs trwa przez cały sezon – od 1 marca do 31 sierpnia. Więcej o konkursie oraz regulamin na www.110bday.com.

2018-03-23
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket