BEURER

Prostownica HS 80

Prostowanie to niezwykle obciążająca dla włosów czynność, bardziej niż suszenie czy robienie loków. Dlatego tak ważne jest, aby wyposażyć się w prostownicę dobrą jakościowo, przyjazną zdrowiu i włosom. Po tym względem Beurer to wybór jak najbardziej trafiony.

I taka jest też najnowsza prostownica marki Beurer, model HS80, która przy okazji urzeka jakością i stylem. Oczywiście, zdjęcie nie odzwierciedli wrażenia, jakie się ma, obcując z produktem na żywo, do czego zachęcamy, ponieważ jest to wyjątkowo wysublimowany i dopracowany model.

Urządzenie zostało przy tym wyposażone w wiele ciekawych i ważnych funkcji, jak choćby Triple Ionic, a więc trójstopniową jonizację, umożliwiającą w pełni indywidualną stylizację. Nadaje ona włosom połysk bez używania dodatkowych preparatów. Jest to bardzo istotne, ponieważ włosy regularnie prostowane mają tendencję do wysuszania i matowienia, co nie wygląda atrakcyjnie. Model ma również funkcję ochronną, pielęgnującą włosy i pozwalająca na utrzymanie naturalnego połysku, wynikającego z ich koloru. Powłoka tytanowa także chroni włosy.

Płytki grzewcze z mechanizmem sprężynowym gwarantują najlepszy efekt już po jednym przeciągnięciu urządzenia po włosach. Wyświetlacz LCD Magic nie bez kozery się tak właśnie nazywa, bowiem widoczny jest tylko podczas użytkowania. Regulacja temperatury jest wielostopniowa, co pozwala dobrać ją do rodzaju włosów i ich stanu. Jej zakres jest szeroki. Atutem urządzenia jest funkcja pamięci do zapisu ustawień temperatury. To pomocne, jeśli ktoś prostuje włosy, używając zawsze tej samej temperatury. Ma też funkcję szybkiego nagrzewania, aby móc go użyć natychmiast, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Prostownica HS 80
Prostownica HS 80 2
2018-03-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket