LA TORRE

Nowa marka armatury na rynku polskim

Nowa marka

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż 15 lutego 2018 roku podczas 3. edycji targów 4 Design Days zadebiutowała  nowa marka armatury - LA TORRE. Już wkrótce produkty będą dostępne w sprzedaży w sieci salonów łazienek BLU na terenie Polski.

LA TORRE to włoska rodzinna firma z kilkudziesięcioletnią tradycją, zajmująca się produkcją ekskluzywnej armatury do łazienek i kuchni. Od 1994 roku jej wyroby dostępne są nie tylko we Włoszech, ale i za granicą, a obecnie dotarły również na polski rynek. Produkty LA TORRE wyróżniają: elegancka linia wzornicza i innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz najwyższe standardy sanitarne i ekologiczne, zgodne z normami poszczególnych krajów. Do priorytetów właścicieli marki należą przede wszystkim: wykorzystywanie do produkcji materiałów bezpiecznych dla użytkownika i poszanowanie dla środowiska naturalnego, przejawiające się m.in. troską o oszczędne korzystanie z wody. Wszystkie zastosowane składniki posiadają atesty zezwalające na kontakt z żywnością. W 2015 roku firma uzyskała znak jakości OQC (sprawdzone pochodzenie i jakość), uczestniczy też w programie certyfikacji WATER LABEL, dołączając do każdego produktu etykietę z informacją o zużyciu wody.

2018-02-19
design , 4 design days , la torre , włoska marka , nowość , armatura łazienkowa , armatura kuchenna , ekskluzywna armatura , marco poletti , projektant
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket