GOTIE

5 lat gwarancji

5 lat

Znakomita marka Gotie w roku 2018 obchodzi pięciolecie istnienia na polskim rynku. Z tej okazji przygotowała dla swoich klientów miłą niespodziankę w postaci pięcioletniej gwarancji na wszystkie zakupione produkty.

Program gwarancji został wdrożony z początkiem stycznia i jest on wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów, a także dowodem na to, że marka Gotie jest pewna niezawodności swoich produktów. Zazwyczaj gwarancje są dwuletnie, jednak Gotie jest przekonane o niskiej awaryjności i wysokiej skuteczności funkcjonowania produkowanych urządzeń, dlatego proponuje aż pięć lat gwarancji. Ochrona gwarancyjna liczona jest ona od daty zakupu.

Realizacją gwarancji zajmuje się serwis producenta, z pominięciem sprzedawców w systeiemie door-to-door. Istnieje możliwość rejestracji urządzenia drogą telefoniczną, co z pewnością jest dużym udogodnieniem. Certyfikat dla klienta potwierdzający gwarancję wysyłany jest na adres e-mailowy. Dystrybutor marki Gotie liczy, że wydłużona gwarancja przekona przyszłych klientów do zakupu jej produktów.

5 lat gwarancji 2
2018-02-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket