KAERCHER

Przetestuj i wygraj

Przetestuj i wygraj

Wygrana w konkursie to miły akcent, zwłaszcza jeśli ma to miejsce na początku roku. Dlatego warto wziąć udział w konkursie, który rozpoczął się w styczniu i potrwa do 28 lutego 2018 r.

Aby wziąć w nim udział, należy zarejestrować się na stronie, wypełnić formularz rejestracyjny i przekonać firmę do wysłania jednego 1 z aż 80 profesjonalnych odkurzaczy bezprzewodowych, zasilanych bateryjnie – BV 5/1 Bp lub b T 9/1 Bp. Do wygrania jest myjka okienna WV 5 Premium.

Z zarejestrowanych uczestników firma wyłoni 80 osób, które dostaną odkurzacz do testów. Gdy uczestnik skończy testować, będzie musiał wypełnić ankietę dotyczącą urządzenia, które zostało mu przydzielone. Z ankiet zostanie wylosowanych 20 osób, które wygrają myjkę. Aby zostać osobą testującą, należy w jak najciekawszy sposób uzasadnić, dlaczego chce się testować odkurzacz Kärchera. O wyborze szczęśliwców zdecyduje trzyosobowe jury w składzie: specjalista ds. produktów Kärchera, specjalista ds. public relations i specjalista ds. sprzedaży.

Przetestuj i wygraj 2
2018-02-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket