PHILIPS

Zostań testerem produktów

Zostań testerem produktów

Wielu klientów lubi przed zakupem przetestować produkt. Jest też pokaźna grupa osób, która niemalże uwielbia testowanie samo w sobie. I dla tych ostatnich marka Philips przygotowała ciekawą akcję.

Holenderski koncern zachęca w niej, by zostać testerem różnorodnych produktów marki Philips. Jest to ciekawe, intrygujące i przy okazji może przynieść wiele korzyści. W praktyce firma zachęca, by dzielić się opiniami na temat produktów, ponieważ są one cennymi wskazówkami, mogącymi w przyszłości wpłynąć na ulepszanie i rozwój urządzeń.

Aby wziąć udział w akcji, należy zalogować się na konto Mój Philips. Jeśli ktoś jeszcze nie posiada konta, trzeba je założyć, co jest niezwykle łatwe i szybkie. Na stronie aplikant dowiaduje się, w jaki sposób przebiega testowanie. Testy trwają przez określony czas, w zależności od rodzaju produktu, i składają się z aż 5 etapów. Po zapisaniu się do programu należy aktywować konto przez link aktywacyjny.

W zależności od rodzaju akcji produkt otrzymuje się za darmo, po uprzednim wzięciu udziału w konkursie, lub kupuje się go po obniżonej cenie w sklepie on-line. Po zakończeniu testów i wydaniu opinii produkt można zachować, zwrócić go lub zakupić w zachęcającej cenie.

Zostań testerem produktów 2
2018-02-07
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket