WHIRLPOOL

Cook30 – nowa kuchenka mikrofalowa

Cook30

Mikrofalówka jako urządzenie do szybkiego podgrzania posiłku? To wciąż funkcja, z jaką najczęściej ją kojarzymy, jednak możliwości dostępnych obecnie na rynku sprzętów są znacznie większe. Kuchenka mikrofalowa pozwoli przygotować posiłek od początku do końca, prowadząc przy tym użytkownika przez cały proces, a na koniec – (prawie) sama się wyczyści.

KUCHENNA ASYSTENTKA

Cook30 to ekspert na każdym etapie gotowania. Posiada funkcję wyrastania ciasta w stabilnej temperaturze 38°C, przez co zapewni gwarantowane rezultaty w przygotowaniu domowej roboty pizzy czy chleba. Dzięki dedykowanemu cyklowi, świetnie poradzi też sobie z roztapianiem masła czy czekolady. Korzystając z niego, mamy pewność, że uzyskamy perfekcyjną konsystencję, bez obaw o to, że coś przywrze do naczynia.

WERSJA FIT

Miłośnicy zdrowego odżywiania mają do dyspozycji automatyczną funkcję gotowania na parze. Znajdujący się w wyposażeniu kuchenki specjalny pojemnik pozwala na przygotowanie naturalnych potraw. To rozwiązanie idealne dla takich produktów jak warzywa, ryby, makaron czy ryż.

MOŻE POCZEKAĆ

Jeśli danie jest gotowe, a Ty nadal czekasz na gości lub pozostałych domowników, możesz skorzystać z funkcji utrzymywania ciepła. Kuchenka mikrofalowa Cook30 przez maksymalnie godzinę będzie dbała o to, by temperatura potrawy cały czas pozostawała na poziomie 40°C.

PODPOWIE

Nowa kuchenka mikrofalowa Whirlpool, dzięki serii automatycznych przepisów, gwarantuje optymalne efekty podczas przygotowywania potraw. Wystarczy wybrać jedną z 14 możliwości, a urządzenie samo ustawi moc i czas.

WYCZYŚCI

Przywierające do ścianek resztki pożywienia, uciążliwy zapach, żmudne szorowanie wnętrza – użytkowanie kuchenki mikrofalowej przestaje się już kojarzyć z takimi obrazkami. Cook30 marki Whirlpool ma funkcję AutoClean, dzięki której – i co równie ważne, praktycznie bez własnego wysiłku – w kilka minut pozbędziemy się zabrudzeń i nieprzyjemnej woni. Wystarczy umieścić 300 ml wody w pojemniku na środku talerza obrotowego i włączyć cykl AutoClean. Woda zacznie się gotować i osadzać na ściankach kuchenki. Po kilkunastu minutach wnętrze należy przetrzeć wilgotną ściereczką. Aby uzyskać jeszcze lepszy efekt czyszczenia i usunąć nieprzyjemne zapachy, dobrze dodać do wody trochę soku z cytryny lub octu.

PRZYRUMIENI

Cook30 wyposażona jest również w funkcję grilla, która idealnie sprawdzi się podczas przygotowywania takich potraw jak tosty z serem, kanapki na ciepło, krokiety ziemniaczane, kiełbaski czy warzywa.

DESIGN I FUNKCJONALNOŚĆ

Nowa kuchenka mikrofalowa Whirlpool Cook30 zapewnia wygodę, funkcjonalność użytkowania i doskonały efekt. Pojemność 30 litrów pozwala na włożenie do środka naczyń o różnej wielkości i kształtach, co daje przestrzeń na kulinarne eksperymenty. Uwagę zwraca również elegancki, minimalistyczny design z elementami charakterystycznymi dla sprzętów segmentu premium: błyszczącą stalą nierdzewną, oprawionym szkłem, białym wyświetlaczem LCD czy zintegrowanym uchwytem. Cook30 sterowana jest dotykowo.

Cook30 – nowa kuchenka mikrofalowa 2

Whirlpool Cook30
Model: MWP 304 M
Kolor: srebrny
Sugerowana cena detaliczna: 529 PLN

Źródło: informacja prasowa

2018-01-17
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket