FRANKE

W promocji „zestaw za zestaw”

W promocji

Przypominamy, że od września 2017 roku klienci, którzy zdecydują się na wyposażenie kuchni w urządzenia marki Franke, otrzymają w prezencie zestaw ekskluzywnych garnków z limitowanej kolekcji Alessi for Franke.

Doskonałe wzornictwo, dopracowana funkcjonalność i najlepsza jakość to elementy wspólne serii urządzeń kuchennych Franke i akcesoriów domowych Alessi. Promocja ma na celu wsparcie sprzedaży urządzeń z linii Frames by Franke, Crystal lub Mythos. Aby wziąć w niej udział, należy zakupić minimum 4 urządzenia AGD z danej serii oraz zlewozmywak i baterię Franke lub KWC. Poszczególne linie kolekcji dostępne są w kolorach: białym, czarnym lub szampańskim. Nagrodą za zakup jest zestaw garnków o wartości aż 2500 zł, który można nabyć za symboliczną złotówkę.

Limitowana seria stalowych garnków i patelni w satynowym wykończeniu oprócz tradycyjnego wykorzystania oferuje także gotowanie na parze, a także wygodne odcedzanie makaronu czy ziemniaków. Naczynia mogą być stosowane na wszystkich typach płyt grzewczych.

Akcja promocyjna będzie trwała do końca kwietnia 2018 r., a zasady i szczegółowy regulamin dostępne są na stronie www.zestawzazestaw.pl.

2018-01-05
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket