BOSCH

Konkurs z pytaniem

Konkurs z pytaniem

Jeśli potrzebujesz zmywarki i marzysz o niej lub pomocy kuchennej w postaci blendera, to ta informacja jest właśnie dla Ciebie! Bosch ogłosił bowiem konkurs, który potrwa do 30 listopada 2017 r.

Aby przystąpić do konkursu, należy zarejestrować się w MyBosch i odpowiedzieć na pytanie konkursowe. Stawką jest wspomniana zmywarka i jeden z trzech blenderów ErgoMixx.

Konkurs trwa już od 18 września 2017 r., ale jest jeszcze cały miesiąc, by wziąć w nim udział. A warto, ponieważ nagrody są naprawdę atrakcyjne. W kwestii nagrody głównej Bosch daje wybór między zmywarką SPS58M98EU o szerokości 45 cm lub modelem SMS46KI04E o szerokości 60 cm. Nagrody dodatkowe to blendery ErgoMixx MSM67140. Pytanie konkursowe brzmi: „Jakie sprzęty marki Bosch pomogły Ci zrealizować swoje małe i duże marzenia o kulinarnych przygodach, słodkich eksperymentach, szybkim zmywaniu po dużej imprezie lub… No właśnie, o czym?”.

Pytanie jest „szerokie”, a jego ostatni człon pozostawia otwarte pole do popisu, można więc wykazać się kreatywnością. Wyniki zostaną ogłoszone 18 grudnia.

2017-10-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket