MAKITA

Pilarka łańcuchowa EA5600F45D

Pilarka łańcuchowa

Pilarka marki Makita oferuje dużą wydajność, dzięki czemu oprócz prac w obrębie gospodarstwa można ją również wykorzystać w leśnictwie.

Model EA5600F45D został wyposażony w silnik spalinowy o pojemności 55,6 cm3 i mocy 4,1 K M. Oprócz wydajności producent skupił się na funkcjach poprawiających komfort obsługi. Jedną z nich jest technika SAS – w trakcie przedmuchiwania powietrze bez paliwa zostaje umieszczone między świeżą porcją mieszanki a wydalanymi spalinami w skrzyni korbowej silnika, co redukuje straty paliwa w procesie przedmuchiwania cylindra. Pozwoliło to na zmniejszenie emisji spalin, a zużycie paliwa zredukowano o 20 proc. Lekkie dotknięcie przycisku „Stop” powoduje zatrzymanie silnika, a przycisk automatycznie wraca do pozycji „On”. Producent zastosował odśrodkowy filtr powietrza, który usuwa większe cząstki kurzu, wydłużając trwałość filtra oraz zapewniając lepszą filtrację powietrza. Filtr powietrza jest przystosowany do dużych obciążeń.

Wykonany został z materiału PET, jest odporny na wilgoć, mróz oraz olej, a jego czyszczenie jest łatwiejsze. Dzięki funkcji anti-icing pilarkę można użytkować także w niskich temperaturach. Pojemność zbiornika oleju łańcucha to 0,32 l, a zbiornika paliwa 0,57 l. Dołączona prowadnica ma długość 45 cm, szerokość rowka prowadnicy to 1,5 cm, a podziałka łańcucha wynosi 0,325 cala. Masa pilarki bez paliwa, łańcucha i prowadnicy to 5,8 kg.

2017-10-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket