SAMSUNG

Soundbar HW-MS650/651

Soundbar HW-MS650/651

Oferta bezprzewodowych soundbarów firmy Samsung powiększyła się o nowy model HW- -MS650, który dzięki zastosowanym funkcjom i rozwiązaniom technicznym pozwoli użytkownikom cieszyć się pełnią filmowych doznań.

Wzrost popularności serwisów VoD powoduje, że coraz chętniej oglądamy filmy i seriale w domach, wygodnie siedząc na kanapie. Podczas takiego seansu jakość obrazu powinna iść w parze z przestrzennym dźwiękiem, który sprawi, że akcja filmu będzie jeszcze bardziej emocjonująca. Model HW-MS650 łączy w sobie trzy najważniejsze cechy dobrego sprzętu audio: świetne parametry techniczne, minimalistyczną konstrukcję typu „one body” (z wbudowanym subwooferem) oraz funkcje bezprzewodowe. Dzięki temu, żeby cieszyć się dobrej jakości dźwiękiem przestrzennym w domu, nie trzeba od razu projektować i montować zaawansowanej instalacji audio czy remontować salonu, aby zamaskować przewody. Mówiąc o nowym soundbarze Samsunga, nie sposób nie wspomnieć o jego walorach estetycznych. Dzięki minimalistycznemu wykończeniu jest on doskonałym uzupełnieniem nowoczesnych wnętrz. Z kolei dzięki możliwości zamocowania urządzenia na jednym uchwycie pod telewizorem nie trzeba martwić się o dodatkową półkę czy nieestetycznie zwisające przewody.

Soundbar HW-MS650 z wbudowanym subwooferem wykorzystuje rozwiązania techniczne, dzięki którym użytkownicy mogą uzyskać nie tylko bardzo dobrej jakości dźwięk, ale także wygodną obsługę. Urządzenie zawiera 9 odrębnych głośników (6 wooferów i 3 tweetery). Odtwarza formaty HD Audio, które zachowują szczegółowość oryginalnej ścieżki dźwiękowej – częstotliwość próbkowania w tym modelu wynosi 96 kHz, a rozdzielczość to 24 bity na pojedynczą próbkę.

Z myślą o fanach mocnego basowego brzmienia zastosowano technikę Distortion Cancelling, która przeciwdziała zniekształceniom i tym samym zapewnia bogatsze niskie tony bez konieczności podłączenia osobnego subwoofera. Użytkownicy, którzy nie chcą zajmować się dodatkowymi ustawieniami sprzętu, z pewnością docenią funkcję Smart Sound. Dzięki niej soundbar automatycznie analizuje sygnał audio i dostosowuje najlepszy tryb odtwarzania do ścieżki dźwiękowej.

Urządzenie łączy się bezprzewodowo z telewizorem za pośrednictwem Wi-Fi lub Bluetooth. Co więcej, po podłączeniu soundbara do telewizora, np. Samsung QLED TV, oba urządzenia możemy obsługiwać jednym pilotem. Z kolei korzystając z aplikacji Samsung Multiroom (dostępnej na smartfony i tablety), możemy sterować soundbarem z poziomu urządzenia mobilnego. Muzykę można odtwarzać również bezpośrednio z pamięci telefonu, serwisów streamingowych lub internetowych stacji radiowych. Soundbar jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej (HW-MS650) i srebrnej (HW-MS651).

2017-08-11
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket