ROWENTA

Suszarki, lokówki, prostownice z linii Premium Care

Suszarki, lokówki, prostownice

Produkty do stylizacji włosów z linii Premium Care marki Rowenta to szczególna linia produktów służących do stylizacji włosów i jednocześnie skutecznie je chroniących. Marka słynie ze specjalizacji i doświadczenia szczególnie w tym segmencie rynku, choć nie tylko.

W skład linii Premium Care wchodzą suszarki, prostownice, suszarkolokówki tradycyjne i obrotowe oraz lokówki. W praktyce każdy więc znajdzie coś dla siebie, w zależności od potrzeb. Jak sama nazwa wskazuje, nowa linia to produkty premium. Są nie tylko świetnie zaprojektowane, ale i cechują się dobrą jakością i dbałością o każdy detal ich wykonania.

Urządzenia polecane są szczególnie osobom, dla których wygląd i zdrowie włosów mają duże znaczenie, zwłaszcza latem, gdy włosy narażone są na działanie promieni słonecznych, co może powodować ich wysuszenie. Produkty z tej serii charakteryzują się nową powłoką ceramiczną Cashmere Keratin, która w połączeniu z jonizacją i optymalnie dobraną temperaturą daje gwarancję najlepszego efektu stylizacji i zdrowia włosów. Suszarki z tej linii znacząco poprawiają bezpieczeństwo stylizacji, a to za sprawą systemu Hydra Protect, dopasowującego temperaturę do prędkości nawiewu, oraz systemu Moving Booster. Dzięki tej ostatniej powietrze jest wprawiane w ruch i przyspiesza suszenie, ale nie przegrzewa włosów, co jest niezwykle dla nich korzystne. Z kolei system Hydraboost nawadnia włosy i przyspiesza powstawanie loków.

Ciekawą pozycją w linii Premium Care jest prostownica Brush& Straight SF7510 z obrotowym przewodem i wyświetlaczem LCD, umożliwiającym precyzyjne ustawienie temperatury. Minimalna temperatura to 130 °C, a maksymalna 200 °C. Najważniejszą i nową cechą tej prostownicy jest zintegrowana szczotka, która rozczesuje włosy bezpośrednio przed prostowanie, dzięki niej włosy są proste z naturalnym efektem. Czas nagrzania prostownicy to zaledwie 15 s. Kolejnym produktem z serii jest biało-fi oletowa lokówka CF3810 o mocy 53 W, średnicy 25 mm, z ośmioma poziomami temperatury. Wyposażona została w funkcję pary oraz wyświetlacz LCD. Lokówka emituje parę na całej długości, co przyspiesza lokowanie włosów, nie niszcząc ich. Niezwykle szybko się nagrzewa, jest niewielka i wygodna w użyciu.

Ostatnim z modeli, jaki prezentujemy w niniejszym wydaniu, jest udana stylistycznie, różowa suszarkolokówka CF9540. Ma ona moc 1000 W, podwójną jonizację i dwa poziomy temperatury. Obrotowa szczotka jest idealna do nadawania włosom objętości, ponieważ pozwala na stworzenie lśniących loków i fal.

2017-08-09
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket