STADLER FORM

Wysublimowany podmuch powietrza

Wysublimowany podmuch

W trwającym sezonie letnim, jak co roku będziemy poszukiwać wytchnienia od wysokich temperatur, które są szczególnie dokuczliwe dla osób pracujących bądź spędzających czas w mieście, w czterech ścianach. Zimna kąpiel, klimatyzatory, chłodne napoje czy odpowiednie zaciemnienie pokoju to sposoby na wszechobecny skwar. Jednak powszechnym i najprostszym remedium pozostaje wentylator wprawiający w ruch powietrze w zamkniętym pomieszczeniu. Naprzeciwko oczekiwaniom, z bogatą ofertą wentylatorów, wychodzi szwajcarska firma Stadler Form.

Jeszcze nie tak dawno wentylator kojarzył się z prostym urządzeniem wyposażonym w nóżkę teleskopową wraz plastikowymi łopatkami. Jednak coraz większą uwagę skupiamy na dodatkach, które za sprawą swojego designu wypełniają wnętrza domów czy biur pożądaną stylistyką. Nie inaczej jest w przypadku wentylatorów, które oprócz funkcjonalności powinny stanowić wyposażenie cieszące oko. Taka właśnie idea przyświecała szwajcarskim inżynierom oraz projektantom marki Stadler Form. Oferowana w Polsce bogata gama wentylatorów charakteryzuje się nieszablonowym, nacechowanym artyzmem wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania.

Stadler Form Q – orzeźwienie w kolorze

Stadler Form Q

To połączenie formy i funkcji. Inspiracją dla autora Carla Borero był kształt litery Q.

Jak we wszystkich produktach marki, dopełnieniem projektu są odpowiednie materiały – w przypadku Stadler Form Q – stal nierdzewna.

Funkcje praktyczne uzupełniają – możliwość wyboru jednego z trzech stopni pracy oraz łatwy demontaż kratki ochronnej, który ułatwia czyszczenie łopatek wiatraka. 

Stadler Form Q występuje w trzech wariantach kolorystycznych, które umożliwiają jeszcze lepsze dopasowanie do wystroju wnętrza.

Naturalny kolor stali nierdzewnej uzupełniają o dwa kolejne warianty – eleganckiej, subtelnej czerni oraz żywej i eksponującej urządzenie jagody.

Stadler Form Otto – dostojny i skuteczny

Stadler Form Otto

Otto to wentylator podłogowy z obudową wykonaną z prawdziwego drewna. Posiada 3 tryby prędkości, które szybko przyniosą ulgę wywołując lekki wiatr bądź wichurę. Posiada regulowane stopki, co ułatwia pożądane ustawienie. Rama wykonana została z ekologicznego drewna  bambusowego, które idealnie współgra z czarnym wentylatorem.

Rodzina Stadler Form Charly – pozytywnie zakręcona

Rodzina Stadler Form Charly

Wentylatory serii Charly to trzy wentylatory (biurkowy, podłogowy oraz stojący) oscylacyjne czyli posiadające funkcję naprzemiennego ruchu powietrza – raz w prawo, raz w lewo. Dzięki czemu Charly równomiernie rozprowadza po pomieszczeniu chłodne powietrze. Stylistyka kolekcji Charly przypomina turbinę samolotu odrzutowego – taki też był zamiar projektanta. Istnieje możliwość wyboru jednego z trzech dostępnych poziomów prędkości. Dodatkowo Charly posiada aż 4 poziomy regulacji nachylenia. Trzy ogromne aluminiowe łopaty przepuszczają do 6 000 m³ powietrza czyniąc z wentylatorów niezwykle skuteczne narzędzie walki z upałem.

W 2016 r. Charly doceniony został przez międzynarodowe grono ekspertów wchodzące w skład jury iF Design Award – jednego z najbardziej liczących się świecie konkursów w dziedzinie designu.

Stadler Form – funkcjonalność, jakość, design

Stadler Form

Celem przyświecającym projektantom marki Stadler Form jest harmonijne połączenie najwyższej jakości z atrakcyjną formą urządzeń. To dlatego jej produkty charakteryzują się doskonałą jakością wykonania, niskim zapotrzebowaniem na energię elektryczną oraz designem, który na przestrzeni blisko 20 lat funkcjonowania firmy zaowocował kilkudziesięcioma wyróżnieniami w tej dziedzinie. Doskonałym uzupełnieniem formy urządzeń jest również ich paleta kolorystyczna, którą marka Stadler Form systematycznie aktualizuje w oparciu o obecnie panujące trendy.

Źródło: informacja prasowa

2017-07-19
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket