OPTICUM

Zestaw głośnomówiący GoHello

Zestaw głośnomówiący

Samochodowy zestaw głośnomówiący pozwoli na komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych podczas prowadzenia pojazdu. Nowy model GoHello zaprezentowała marka Opticum.

Urządzenie obsługuje standard Bluetooth w wersji 4.1. Może współpracować z dwoma smartfonami jednocześnie. Jest kompatybilne z techniką HD Voice, która poprawia jakość dźwięku podczas rozmów telefonicznych. Wykorzystywane są aktywna redukcja szumów oraz tłumienie efektu echa.

Model GoHello współpracuje z systemem Siri (stosowanym w iPhone’ach) oraz asystentami głosowymi na niektórych smartfonach z Androidem. Pozwala na głosowe odbieranie i odrzucanie połączeń. Aby odebrać połączenie przychodzące wystarczy powiedzieć „yes” (lub „no”, aby odrzucić). Wybrane polecenia głosowe dostępne są w aż trzech językach: angielskim, niemieckim i polskim. Urządzenie ma też funkcję ponownego wybierania ostatniego numeru.

Zestaw głośnomówiący marki Opticum można również wykorzystać do odtwarzania muzyki i komend nawigacji GPS przez system car audio.

Wbudowana bateria litowa zapewnia do 18 godz. rozmów, a w trybie czuwania nawet do 1200 godz. bez konieczności jej ponownego ładowania. Po wejściu kierowcy do pojazdu urządzenie włącza się automatycznie i łączy z telefonem, a po opuszczeniu pojazdu przechodzi w tryb standby (w celu oszczędzania baterii).

2017-07-18
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket