HIFIMAN

Odtwarzacz osobisty MegaMini. Megaodtwarzacz w miniobudowie

Odtwarzacz osobisty MegaMini.

Firma Rafko Dystrybucja, wyłączny przedstawiciel sprzętu marki HiFiMan w Polsce, wprowadziła na polski rynek odtwarzacz przenośny MegaMini – tańszą wersję kompaktowego odtwarzacza SuperMini.

Model MegaMini to jeden z najmniejszych audiofilskich odtwarzaczy osobistych na rynku. Został wykonany z jednego obrabianego maszynowo płata stopu lekkich metali. Waży jedynie 69 g – niewiele więcej od przenośnych kompaktowych słuchawek dokanałowych! Odtwarzacz wyposażono w wyświetlacz OLED. Urządzenie umożliwia nawet do 15 godzin ciągłej pracy i moc wystarczającą, aby wysterować dowolne przenośne słuchawki z przetwornikami dynamicznymi – zarówno dokanałowe jak i nauszne, a także wybrane planarne np. model HE-400s HiFiMana.

Odtwarzacz MegaMini kontynuuje koncepcję obsługi urządzeń przenośnych zapoczątkowaną w modelach z serii HM. Opiera się ona na klasycznych przyciskach, które pozwalają na korzystanie z urządzenia bez patrzenia w ekran. Jest to bardzo przydatne rozwiązanie, gdy uprawiamy sport i jednocześnie słuchamy muzyki z wykorzystaniem odtwarzacza. Kolejną korzyścią z rezygnacji z ekranu dotykowego są dużo mniejsze zakłócenia dźwięku oraz oszczędność energii. A to wszystko w celu uzyskania jak najmniejszych zniekształceń THD, które w wypadku odtwarzacza MegaMini wynoszą tylko 0,08 proc.

Model MegaMini obsługuje odtwarzanie takich formatów audio jak WAV, FLAC, AIFF, APE, MP3, OGG, AAC, WMA, ALAC, DSD64 (DSF, DFF).

Odtwarzacz współpracuje z kartami pamięci o pojemności do 256 GB, co pozwala na zmagazynowanie dużej liczby bardzo dobrej jakości plików muzycznych.

2017-06-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket