SHARP

Klimatyzator Sharp CV-P10FR nie tylko chłodzi

Klimatyzator Sharp CV-P10FR

Wiosną niesie ukojenie alergikom, latem przyjemnie chłodzi, jesienią skutecznie podnosi poziom nawilżenia skóry, a zimą jest nie do przecenienia w walce ze smogiem. Całoroczny przenośny klimatyzator CV-P10FR marki Sharp - jedno urządzenie, a tak wiele zastosowań.

Klimatyzator CV-P10FR Sharp jest idealnym przykładem urządzenia wielofunkcyjnego. Poza swoją podstawową funkcją chłodzenia powietrza, która doskonale sprawdza się w czasie upałów, jest niezastąpiony w usuwaniu wilgoci i wietrzeniu pomieszczeń.

Funkcja osuszania

To funkcja przydatna przede wszystkim w deszczowe jesienne dni (urządzenie wyposażone jest w pojemnik na skropliny, a jego wydajność osuszania to 24 litry na dobę). Dzięki klimatyzatorowi Sharp nie musimy się też obawiać zimowych mrozów. Wystarczy włączyć tryb osuszania, a wydmuchiwane ciepłe powietrze natychmiast zapewni komfort każdemu zmarźluchowi. Jednak tym, co wyróżnia klimatyzator Sharp spośród innych tego typu urządzeń jest przede wszystkim jego wyjątkowa skuteczność w oczyszczaniu powietrza zbakterii, wirusów, kurzu, pleśni i pyłków roślinnych, dzięki czemu wiosenne powietrze staje się przyjazne także dla alergików.

Generator jonów Plasmacluster

Klimatyzator został wyposażony w generator jonów Plasmacluster™ - technologię opatentowaną przez markę Sharp. Jony Plasmacluster™ natrafiając na unoszące się w powietrzu drobnoustroje (np. zarodniki pleśni) lub substancje szkodliwe (np. dym papierosowy), tworzą skupiska otaczające szkodliwą materię i ją niszczą. Ponadto eliminują i rozkładają źródła przykrych zapachów pozostawiając powietrze świeżym i czystym i co więcej skutecznie podnoszą poziom nawilżenia skóry. Badania kliniczne prowadzone przez instytuty naukowe w Polsce i zagranicą wykazały, że technologia Plasmacluster™ zmniejsza ilość unoszących się w powietrzu czynników alergicznych aż o 90% w ciągu godziny.

2017-05-18
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket