ELECTROLUX

Premia do kompletu

Premia do kompletu

Promocja trwa od 30.03.2017 r. do wyczerpania kwoty przeznaczonej na nagrody w promocji – 100 000 zł, jednak nie dłużej niż do 15.05.2017 r.

Aby otrzymać kartę przedłaconą MasterCard:

1. Kup 1, 2 lub 3 urządzenia marki Electrolux, każde należące do innej kategorii spośród: piekarnikówpłytzmywarekchłodziarekpralek lub suszarek objętych promocją w czasie jej trwania. Zachowaj dowody zakupów i karty gwarancyjne.

2. Zarejestruj swój zakup tutaj, załączając skany lub zdjęcia dowodów zakupów oraz kart gwarancyjnych. Rejestracji możesz dokonać najpóźniej 22.05.2017 r., o ile kwota przeznaczona na nagrody w promocji nie zostanie wcześniej wyczerpana.

3. Czekaj na kuriera, który dostarczy nagrodę pod wskazany przez Ciebie w formularzu adres.

Jaką wartość będzie miała Twoja karta przedpłacona?
150 zł jeśli kupisz 1 urządzenie
400 zł jeśli kupisz 2 urządzenia
600 zł jeśli kupisz 3 urządzenia

Zakup urządzeń nie musi być jednoczesny, musi jednak nastąpić w czasie trwania promocji. Promocja obejmuje wyłącznie urządzenia z listy modeli wskazanej w regulaminie promocji. Zakup musi dotyczyć od 1 do 3 różnego rodzaju urządzeń (każde należące do innej kategorii). 

Uwaga! Do promocji należy jednocześnie zarejestrować wszystkie zakupione urządzenia. Z promocji można skorzystać tylko jeden raz. Promocja nie dotyzcy zakupów dokonywanych w ramach działalności gopodarczej.

Promocja dotyczy wyłącznie zakupów dokonywanych w sieci RTV EURO AGD lub nawww.euro.com.pl

Organizatorem promocji jest Electrolux Poland Sp. z o.o.

Formularz zgłoszeniowy 

Link do regulaminu

Zachęcamy również do rejestracji swojego urządzenia, aby móc w pełni skorzystać z porad i wskazówek dotyczących użytkowania nowego produktu. UWAGA: rejestracja produktu nie jest równoznaczna z przystąpieniem do udziału w promocji! By wziąć udział w promocji niezbędne jest wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się powyżej.\

źródło: http://www.electrolux.pl/local/promotions/kitchen/premia_do_kompletu/

2017-04-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket