BRAUN

Zostań w grze dzięki Braun

Współczesne życie sprawia, że zawsze jesteśmy w biegu – dzielimy nasz dzień między pracę, rodzinę i znajomych, często zapominając o czasie dla nas samych. Z życia trzeba jednak korzystać, dlatego potrzebujemy urządzeń do pielęgnacji, które dostarczają świetnych rezultatów i oszczędzają nasz czas.

Dzięki Braun możesz zawsze dobrze wyglądać i być przygotowaną na wszystkie życiowe niespodzianki, bez kompromisów! W tym sezonie marka Braun uzupełniła swoje portfolio do pielęgnacji urody o nowe, innowacyjne produkty z dodatkowymi nakładkami witalizującymi. Teraz skóra będzie zawsze gładka i promienna, a Ty pozostaniesz w grze!

Braun FaceSpa to pierwsze na świecie urządzenie 3w1 do depilacji, oczyszczania i witalizacji skóry twarzy pozwalające kobietom na pełną kontrolę zabiegów pielęgnacyjnych.

Głowica depilująca usuwa wszystkie włoski razem z cebulkami, gwarantując efekt gładkiej skóry nawet przez 4 tygodnie. Szybka zmiana głowicy sprawia, że urządzenie staje się  szczoteczką do oczyszczania twarzy. Dołączone szczoteczki głęboko oczyszczają pory, usuwają nieczystości i zapewniają zdrową skórę. W zestawie znajdziemy także nową nasadkę witalizującą zaprojektowaną w celu odżywienia skóry za pomocą delikatnego masażu. Setki mikrowibracji stymulują skórę i krążenie krwi. Nasadka dostosowuje się do konturów twarzy a masaż i łagodny peeling przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry już po 3 zabiegach. Nasadkę witalizującą można łączyć z codziennymi produktami do pielęgnacji twarzy. Ponieważ szczoteczka Braun FaceSpa jest w 100% wodoodporna, zabieg oczyszczania skóry może być naturalną częścią rytuału codziennej pielęgnacji pod prysznicem.

Braun FaceSpa SE851v, cena sugerowana: 379 złotych

Zostań w grze dzięki Braun
2017-04-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket