ELECTROLUX

Jak ułatwić sobie codzienność?

Jak ułatwić sobie codzienność?

Na polski rynek weszły zmywarki ComfortLift – pierwsze na świecie modele wyposażone w unikalny system, za pomocą którego można bez trudu podnieść dolny kosz urządzenia na ergonomiczną wysokość. Ładowanie naczyń do urządzenia jeszcze nigdy nie było tak proste!

Poza doskonałymi rezultatami mycia nowe zmywarki ComfortLift wyróżnia wyjątkowa wygoda użytkowania. Innowacyjne rozwiązanie wprowadzone do zmywarek czyni je urządzeniami niezwykle praktycznymi na co dzień. System, w który zostały wyposażone sprzęty, znacznie ułatwia proces załadunku i rozładunku zastawy. Dolny kosz można bez trudu wysunąć i podnieść wyżej, nawet przy pełnym załadunku. Dzięki temu załadowanie czy opróżnienie dolnego kosza jest szybsze, lżejsze i mniej uciążliwe. System obecny jest w zmywarkach marek Electrolux oraz AEG.

ComfortLift – jak to działa?

Liczne badania rynku pokazują, że konsumenci szukają rozwiązań przede wszystkim wygodnych i intuicyjnych. Znajdą je w nowych zmywarkach, których wyróżniającą cechą jest nie tylko system gwarantujący doskonałe rezultaty mycia naczyń, ale przede wszystkim gwarancja komfortu. Dzięki ComfortLift jesteśmy w stanie maksymalnie ograniczyć swój wysiłek towarzyszący załadunkowi i rozładunkowi zmywarki. Samo rozwiązanie jest nie tylko niezwykle praktyczne, ale i bardzo efektowne. Dolny kosz można z lekkością wysunąć i podnieść, także przy pełnym jego załadunku. ComfortLift sprawia, że domownicy mogą zmniejszyć liczbę ruchów wykonywanych w kuchni, a więc skracają także czas przeznaczany na kuchenne prace. Wysuwany kosz to szczególne udogodnienie na co dzień dla osób, które odczuwają ból kręgosłupa. Korzystając z urządzenia, nie ma potrzeby schylania się, aby załadować lub rozładować zmywarkę.

Ekonomiczne suszenie AirDry

Zmywarki ComfortLift są udogodnieniem dla konsumentów w sferze wygody użytkowania, ale nie tylko. W oferowanych przez producenta zmywarkach znajdziemy dodatkowo m.in. system AirDry – innowacyjną metodę suszenia naczyń. Funkcja automatycznego otwierania drzwi na szerokość 10 cm w ostatniej fazie cyklu zmywania gwarantuje szybkie wysuszenie zastawy. Dodatkowo eliminowane jest prawdopodobieństwo powstawania zacieków na szkle. AirDry to rozwiązanie w pełni energooszczędne, ponieważ zmywarka nie wykorzystuje dodatkowej energii elektrycznej. Dzięki temu zmywarki osiągają parametry energooszczędności na poziomie klasy A+++ zarówno w programie standardowym, jak i przeznaczonym do zmywania mocno zabrudzonych naczyń. Ważną funkcją zmywarki jest także opcja AutoOff, która automatyczne wyłącza urządzenie po 5 minutach od zakończenia cyklu. Komfortowo i ekologicznie!

2017-04-26
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket