LEXAR

Program rejestracji produktów

Program rejestracji

Wyłączny dystrybutor marki Lexar w Polsce, firma My Adventure Sp. z o.o., ogłosił wprowadzenie programu rejestracji produktów.

W ramach programu rejestracji produktu, użytkownicy przede wszystkim mogą bezpłatnie wydłużyć gwarancję – w wypadku kart pamięci z serii Professional dożywotnio, w wypadku pozostałych produktów o 1 rok. Każdy zarejestrowany i zweryfikowany produkt otrzymuje certyfikat oryginalności, który dostarczany jest użytkownikowi. W przypadku awarii i reklamacji, naprawa bądź wymiana odbywa się na terenie Polski, co znacznie przyspiesza moment, w którym klient otrzymuje sprawny produkt z powrotem. Uczestnictwo w programie wiąże się także z możliwością brania udziału w akcjach specjalnych, konkursach czy promocjach.

– Naszym celem jest z jednej strony edukowanie nabywców w zakresie tego, gdzie i co kupują – i nie chodzi tu tylko o produkty marki Lexar – dotyczy to praktycznie każdego sprzętu elektronicznego. Jest mnóstwo sprzedawców oferujących produkty, których oryginalność trudno zweryfikować. Dlatego powstał program rejestracji produktów – kupując specjalnie oznaczone na opakowaniach karty, pendriveʼy czy czytniki Lexara pochodzące z oficjalnej sieci sprzedaży, mamy pewność, że jest to produkt oryginalny. A tylko taki produkt dostarczy nam oczekiwanej od marki takiej jak Lexar wysokiej jakości, prędkości oraz bezawaryjności. Dodatkowo – i to jest nasz drugi cel – chcemy zaoferować użytkownikom naszych produktów cały pakiet usług dodatkowych, który zaczyna się właśnie w momencie rejestracji – powiedział Marcin Łukiewicz, brand manager marki Lexar w Polsce.

Więcej informacji o programie rejestracji produktów na stronie polskiego dystrybutora, firmy My Adventure Sp. z o.o.

2017-04-03
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket