BRAUN

Wyraź swoje prawdziwe ja z nową, precyzyjną linią wielofunkcyjnych zestawów dla mężczyzn

Wyraź swoje prawdziwe ja z nową,

Mężczyznom zależy, aby stylizacja brody,strzyżenie włosów czy pielęgnacja ciała byłyłatwe i optymalnieprecyzyjne. Nowe, wielofunkcyjne zestawy do strzyżenia od Braun nie tylko zapewniają wygodę użycia i precyzję działania, ale i dająpełną kontrolę nad wyglądem i pozwalają wyrazić swoje prawdziwe ja.

Od dziś kompleksowe zadbanie ociało będzie o wiele łatwiejsze dzięki nowym, wielofunkcyjnym zestawomdla mężczyznod Braun. W każdym z 4 zestawów znajdziemy inteligentne nasadki pozwalające na całkowitą swobodę podczas procesu stylizacji. Strzyżarki zostały wyposażone w ultraostre ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, które gładko tną nawet długie i grube włosy, bez uczucia ciągnięcia i szarpania. Wybrane modele w zestawie posiadają maszynki Gillette Flexballlub Gillette Body.

Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3080to urządzenie 9 w 1 dedykowane precyzyjnej stylizacji całego ciała. Dzięki inteligentnym nasadkom z łatwością użyjesz go na wiele różnych sposobów:

  • stylizacja brody –dwa wbudowane grzebienie dostosowują urządzenie do 13 różnych ustawień długości w odstępach co 2 mm, aby zapewnić precyzyjne przycinanie przy każdym użyciu. Precyzyjny trymer oraz dołączona maszynka do golenia GilletteFlexball pozwolą dokładnie przycinać krawędzie zarostu, abyś mógł stworzyć swój niepowtarzalny styl,
  • strzyżenie włosów – inteligentny grzebień do maszynki do strzyżenia włosów zapewnia precyzję i kontrolę użytkowania,
  • pielęgnacja ciała – pełna kontrola zapewnia bezpieczne i skuteczne stosowanie na całym ciele, od klatki piersiowej i brzucha, po pachy i miejsca intymne
  • przycinanie włosów w uszach i nosie – zrobisz to bez uczucia ciągnięcia i szarpania.

Urządzenie jest  w 100% wodoodporne, nadaje się więc do stosowania na mokro i na sucho. Możliwość stosowania pod prysznicem zwiększa komfort i funkcjonalność. Ten zestaw szybko i łatwowyczyścisz pod bieżącą wodą. Strzyżarka posiada wyświetlacz LED który informuje o stanie baterii oraz statusie ładowania. Niezawodna bateria po pełnym naładowaniu zapewnia 60 minut precyzyjnego przycinania.

W ramach linii dostępne są także 3 inne modele wielofunkcyjnych zestawów do strzyżenia: MGK 3060, który zapewnia optymalną precyzję w przycinaniu zarówno zarostu, jak i włosów na głowie, MGK 3040 to wielofunkcyjnym zestaw do strzyżenia za pomocą, którego możesz przyciąć zarówno zarost, jak i włosy na ciele i model MGK 3020, który pozwala na przycięcie zarostu, jak i włosów na głowie. Gamę uzupełniają nowe trymery do zarostu: BT 3040 i BT 3020.

 

Nowa gama urządzeń od Braun:

  • Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3080 – urządzenie 9 w 1 do precyzyjnej stylizacji całego ciała, cena: 319 zł
  • Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3060 – urządzenie 8 w 1 do przycinania zarostu i włosów na głowie, cena: 259 zł
  • Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3040 – urządzenie 7 w 1 do zarostu i ciała, cena: 239 zł
  • Wielofunkcyjny zestaw do strzyżenia Braun MGK3020 – urządzenie 6 w 1 do zarostu i włosów na głowie, cena: 169 zł
  • Trymer do zarostu BT 3040, cena: 239 zł
  • Trymer do zarostu BT 3020, cena: 159 zł

 

Procter &Gamble

P&G posiada jedno z najbardziej rozbudowanych portfolio wiodących marek, które cieszą się zaufaniem konsumentów na całym świecie. Są to m.in.: Always®, AmbiPur®, Ariel®, Downy®, Fairy®, Gillette®, Head & Shoulders®, Lenor®, Olay®, Oral-B®, Pampers®, Pantene®. P&G prowadzi działalność w około 70 krajach. Zapraszamy na stronę http://www.pg.com/pl_PL/, aby dowiedzieć się więcej o firmie P&G i jej markach.

2017-02-09
mstrzykalska
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket