SONY

Odtwarzacz osobisty NW-A35

Odtwarzacz osobisty NW-A35

Firma Sony wprowadza odtwarzacze Walkman z nowej serii NW-A35, łączącej muzykę i styl. Seria ta jest przeznaczona dla osób ceniących modny wygląd oraz wygodę i dlatego nowy, utrzymany w żywej stylistyce i łatwy w obsłudze Walkman NW-A35, idealnie wpisuje się w każdy styl życia.

Oczywisty atut serii A35 stanowi także nieskazitelna klarowność dźwięku o wysokiej rozdzielczości uzupełniona intuicyjnym systemem obsługi i wysoką jakością brzmienia przesyłanego bezprzewodowo – słowem wszystko, czego potrzeba do pełnej bliskości z ulubionymi utworami.

Nowy Walkman NW-A35 jest wygodny w noszeniu, ma małe wymiary i waży tylko 98 g. Łącze Bluetooth i technologia NFC dają możliwość bezprzewodowego podłączenia głośników lub słuchawek i eliminują plączące się kable. Doskonałą parą do tego odtwarzacza będą słuchawki bezprzewodowe Sony MDR-100ABN z systemem tłumienia zewnętrznych hałasów.

Zaletą modelu NW-A35 jest także wytrzymały akumulator, który po pełnym naładowaniu wystarcza nawet na 45 godzin odtwarzania muzyki z plików MP3 lub 30 godzin dźwięku o wysokiej rozdzielczości. Użytkownik może więc stylowo słuchać muzyki przez wiele godzin, praktycznie w każdym miejscu.

Fantastyczne wrażenia podczas słuchania muzyki z nowego odtwarzacza Walkman NW-A35 to zasługa szeregu zaawansowanych technologii audio, gwarantujących nadzwyczajną jakość odtwarzania każdego utworu, również w formacie DSD. Pięć kondensatorów POSCAP wzmacnia zasilanie wzmacniacza cyfrowego S Master HX, zmniejszając zniekształcenia i zakłócenia w szerokim paśmie częstotliwości. Model NW-A35 jest również wyposażony w dwa oscylatory zegarowe, uruchamiane w celu zapewnienia optymalnej modulacji. Takie rozwiązanie poprawia klarowność dźwięku i wzmacnia efekt stereo, pozwalając usłyszeć każdy oddech, każde uderzenie w perkusję i każdą nutę.

Walkman NW-A35 jest także bardzo funkcjonalny, co wynika to z zastosowania ulepszonego, 3.1-calowego ekranu dotykowego oraz intuicyjnego systemu obsługi z bocznymi przyciskami służącymi do wygodnego sterowania. Wbudowana pamięć ma 16 GB pojemności a właściciele dużych kolekcji nagrań mogą zwiększyć ilość dostępnego miejsca przez dodanie karty microSD. Model NW‑A35HN ma wszystkie funkcje opisane powyżej, a dodatkowo jest dostarczany w zestawie ze słuchawkami dousznymi wyposażonymi w cyfrowy system osłabiania zewnętrznych hałasów i technologię dźwięku Hi-Res Audio.

Nowy Walkman NW-A35 pojawi się w Europie w lutym 2017 r. w pięciu atrakcyjnych kolorach: cyrankowym, ceglastoczerwonym, antracytowym, limonkowym oraz ciemnoróżowym.

źródło: materiały prasowe Sony

2017-01-13
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket