AKPO

Targi w Moskwie i plany na 2017 rok

Targi w Moskwie

Pod koniec roku ubiegłego roku (21–25 listopada) w samym sercu Moskwy odbyły się targi meblowe i wyposażenia kuchni – Expocenter. Nie mogło zabraknąć rodzimego producenta okapów, firmy Akpo, która w Rosji zdobywa coraz większe rzesze kontrahentów.

Jedno z większych, a zarazem najbardziej pieczołowicie zaprojektowanych stoisk należało do rodzimego producenta, który zaprezentował pełną ofertę urządzeń wentylujących, a także płyt ceramicznych. Należy dodać również, że podczas targów – co ważne – Akpo zadebiutowało w Rosji ze sprzedażą piekarników do zabudowy (w Polsce, niestety, nie jest planowane wprowadzenie ich do oferty). Na ekspozycji dużym zainteresowaniem cieszyły się ekonomiczne okapy WK-4, zwłaszcza modele Nero i Kastos. Producent zauważa jednakże znaczny wzrost zainteresowania najdroższymi modelami z serii Wk-9.

– Akpo jest bardzo dobrze rozpoznawaną marką w Rosji i po ostatnich, trudniejszych latach zaczynamy znacznie umacniać pozycję naszej firmy w tamtejszym rejonie. Podczas targów mieliśmy okazję spotkać się ze stałymi klientami, a także podpisaliśmy nowe, cenne kontrakty, które – mamy nadzieję – zaowocują dalszą współpracą. W 2017 roku planujemy zwiększyć sprzedaż naszych produktów o przynajmniej kilkanaście procent, a także wprowadzić kilka ciekawych modeli, dedykowanych specjalnie rynkowi rosyjskiemu – powiedział Paweł Mieszkowski, dyrektor handlowy firmy Akpo.

 

2017-01-03
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket