iROBOT

Ceneo: Produkt Roku dla iRobota

Ceneo: Produkt Roku

Autoryzowany importer i dystrybutor produktów iRobot w Polsce – firma DLF Sp. z o.o. – informuje, że robot odkurzający iRobot Roomba 980 otrzymał tytuł Produktu Roku w kategorii Dom i Wnętrze w rankingu e-Zakupów Ceneo.pl. Ranking sporządzony został w oparciu o opinie klientów.

Ranking e-Zakupów Ceneo.pl

Ceneo.pl jest obecnie jedną z najpopularniejszychporównywarek cen i ofert, a zarazem drugim co do wielkości serwisem zakupowym w Polsce. Strony serwisu miesięcznie odwiedza 7 milionówużytkowników. Ceneo.pl skupia przeszło 16 mln ofert z ponad 6 tys. sklepów. Serwis ten jest również największą w Polsce bazą opinii o sklepach i produktach. Już siódmy rok z rzędu organizowany jest Ranking e-Zakupów Ceneo.pl. W edycji roku 2016 nagrodzonych zostało w 14 kategoriach ponad 40 sklepów w 14 kategoriach, którym przyznane zostały brązowe, srebrne i złote Laury Zaufanych Opinii.

W ramach Rankingu e-Zakupów Ceneo.pl prowadzone jest również zestawienie najlepszych
i najbardziej popularnych produktów w 11 kategoriach branżowych.Kryteria przyjęte do oceny to średnia uzyskanych ocen (min. 4,5 gwiazdki), liczba zebranych opinii, dostępność w jak największej liczbie sklepów oraz data pojawienia się na Ceneo.pl. Tytuł Produktu Roku kategorii Dom i Wnętrze
w rankingu e-Zakupów Ceneo.pl otrzymał iRobot Roomba 980.

 

iRobot Roomba 980

Roomba 980 jest milowym krokiem na drodze rozwoju robotów domowych. Jest to model, który został wyposażony w niestosowane dotąd rozwiązania technologiczne mające na celu zwiększenie efektywności sprzątania oraz dostosowanie pracy robota do naszych coraz to wyższych wymagań.

Inteligencja robota przejawia się m.in. w systemie jego poruszania – Roomba 980 łączy w sobie nawigację adaptacyjną z optyczną lokalizacją przeszkód. W praktyce oznacza to, że potrafi interpretować otoczenie, w którym się znajduje i dostosowywać swoją pracę do aktualnych warunków. Zastosowanie aplikacji mobilnej iRobot Home sprawia, że obsługa robota jest niezwykle łatwa–zapewniapełną kontrolę nad robotem z każdego miejsca, w każdym momencie. Wykorzystanie systemu AeroForce, który współpracuje z nową technologią intensyfikacji pracy na dywanach (CarpetBoost) pozwala osiągnąć iRobotowi Roomba 980 niespotykany poziom czystości – wykrywa miękkie powierzchnie (dywany, chodniki, wykładziny etc.), aby zwiększyć na nich siłę odkurzania.

iRobotaRoomba 980 wyposażono wszereg rozwiązań, które optymalizują jego pracę oraz sposób poruszania się. W modelu tym zastosowano rewolucyjną technologię wizualnej lokalizacji
i mapowania (vSLAM). Stała się ona kluczową częścią nowego systemu nawigacji iAdapt 2.0, dzięki któremu Roomba 980 buduje mapę pomieszczeń, utrzymuje optymalny tor pracy i sprząta dopóki cała powierzchnia nie zostanie wyczyszczona.

Centrum dowodzenia to aplikacja iRobot Home, która umożliwia proste zarządzanie robotem
z poziomu urządzenia mobilnego. Połączona do domowej sieci Wi-Fi daje możliwość zdalnego włączania robota z każdego miejsca na ziemi oraz ustawienie harmonogramu pracyna 7 dni tygodnia. Ponadto użytkownicy mogą dzięki niej wybrać najbardziej odpowiadający ich mieszkaniom sposób pracy, np. pojedynczego lub podwójnego przejazdu, sprzątania przy krawędziach, a nawet stałej pracy w trybie CarpetBoost. Aplikacja dostarcza również informacji o aktualnym stanie urządzenia (np. o konieczności wyczyszczenia zbiornika) statusie jego pracy, porad oraz zapewnia bezpośredni dostęp do pomocy technicznej.

 

Infomarcja prasowa iRobot

2016-11-07
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket