HORN DISTRIBUTION

Gramofony EAT w ofercie

Gramofony EAT w ofercie

Warszawska firma Horn Distribution powiększyła swoją ofertę o audiofilskie gramofony marki EAT, wyróżniającej się na rynku strategią wykorzystywaną przy projektowaniu i produkcji swoich urządzeń.

European Audio Team, bo tak brzmi pełna nazwa firmy, zajmuje się głównie produkcją audiofilskich odtwarzaczy płyt winylowych. Firma ma swoją siedzibę w Czechach. Została założona przez Jozefinę Lichtenegger, która pełni w niej funkcję CEO. Jozefina prywatnie jest żoną Heinza Lichteneggera, twórcy firmy Pro-Ject (również trudniącej się produkcją gramofonów).

Założycielka European Audio Team znana jest ze swojego nienagannego gustu. Jej zdaniem hi-endowe gramofony poszły w kierunku produktów, które są wyjątkowo niezgrabne, zbyt masywne, przekombinowane pod względem technicznym i kierowane wyłącznie do męskich odbiorców. W związku z tym EAT produkuje gramofony, które oprócz doskonałości technicznej oferują maksymalną wydajność. Jozefina Lichtenegger – niczym Ettore Bugatti – wymaga, aby forma zawsze pasowała do treści. Chce, aby każdy element wychodzący spod szyldu EAT powstawał od początku do końca jako przemyślana wizją estetyczna, podobnie jak ma to miejsce w wypadku takich dóbr luksusowych jak biżuteria, wieczne pióra czy ekskluzywne zegarki.

Aktualnie w ofercie firmy Horn Distribution znajduje się 10 modeli gramofonów marki EAT. Ich ceny kształtują się w przedziale od 8999 do 39 999 zł.

2016-10-28
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket