QNAP

Prezentuje najnowsze rozwiązania w IT

Prezentuje najnowsze

Podczas zorganizowanego przez EPA Systemy Sp. z o.o. szkolenia wszyscy uczestnicy mogli zapoznać się z nowinkami w dziedzinie konstrukcji sieci i składowania danych.

Szkolenie rozpoczął Grzegorz Bielawski, kierujący marką QNAP w Polsce. Zaprezentował on najnowsze rozwiązania zastosowane w serwerach sieciowych producenta, wśród nich takie funkcje jak Hybrid Backup Sync, która ułatwia tworzenie kopii zapasowych danych i ich odzyskiwanie.

Marcin Pączko z firmy HGST przedstawił kompletną ofertę dysków twardych wraz z zastosowaniami, do których rekomendowane są poszczególne serie. Po przerwie reprezentanci firmy TP-Link prezentowali możliwości integracji sieci bezprzewodowej z systemami monitoringu, a Dariusz Głowacki z firmy CyberPower zaprezentował energooszczędne systemy zasilania awaryjnego.

Zwieńczeniem była prezentacja rozwiązania Xopero, przeznaczonego do serwerów QNAP. Podczas prezentacji Łukasz Jesis przybliżył, w jaki sposób narzędzie to może być wykorzystane do tworzenia kopii zapasowych danych.

2016-07-27
x

Kontakt z redakcją

© 2023 InfoMarket