AB SA po raz trzeci partnerem Triathlonu IT

AB SA po raz trzeci

Tegoroczna edycja Triathlonu IT odbyła się 17 czerwca nad Jeziorem Powidzkim. Firma AB SA po raz kolejny była partnerem biznesowym wydarzenia.

Reprezentacja dystrybutora liczyła aż 12 zawodników. Zawody odbyły się na dwóch dystansach: olimpijskim (pływanie 1500 m, rower 40 km, bieg 10 km) oraz sprinterskim (pływanie 750 m, rower 20 km, bieg 5 km). Najwyższą lokatę uzyskał Robert Sztur, który zajął 5. miejsce na dystansie olimpijskim. Z kolei wśród kobiet najlepiej spisała się Marzena Urbaniak, która była piąta w sprincie. Drużyna AB również spisała się wyśmienicie, zajmując 5. miejsce na dystansie sprinterskim. Do bardzo udanych można zaliczyć również występ Grzegorza Nowaka, który zajął 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej. Jako drużyna reprezentanci AB uzyskali dobre wyniki dzięki regularnym, trwającym wiele tygodni treningom – pływackim, rowerowym oraz biegowym. W tych treningach mogli liczyć na wsparcie pracodawcy, który zapewnił m.in. warunki do profesjonalnego treningu pływackiego.

Po zawodach uczestnicy wzięli udział w panelach dyskusyjnych oraz integracyjnym branżowym spotkaniu Sport & Business Party.

2016-06-30
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket