Pełen nagród i wyróżnień

Pełen nagród i wyróżnień

Na jubileuszowej gali VII Kongresu Stolarki Polskiej, która obfitowała w ogrom emocji związanych z obchodami 20-lecia istnienia organizacji branży stolarki budowlanej, zostało przyznanych wiele nagród i wyróżnień.

Wśród nich tradycyjnie już znalazły się prestiżowe „Orły Polskiej Stolarki”, certyfikaty związku POiD dla firm członkowskich, a także wyjątkowe jubileuszowe statuetki. Przyznano też honorowe członkostwo związku POiD.

W podziękowaniu za dotychczasową efektywną współpracę i działania na rzecz branży stolarki budowlanej Orła Polskiej Stolarki w kategorii „wyróżnienie zarządu związku POiD” otrzymali: Jacek Szer – główny inspektor nadzoru budowlanego oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie. Jubileuszowymi „Orłami Polskiej Stolarki” z okazji 20-lecia współpracy zostały wyróżnione z kolei firmy szczególnie zaangażowane w działania organizacji, które towarzyszą jej od samego początku, czyli od 1996 r., kiedy to powstało Stowarzyszenie Producentów Stolarki Budowlanej, przekształcone następnie w związek POiD.

Związek złożył też podziękowania w postaci specjalnych jubileuszowych statuetek na ręce ponad trzydziestu przedstawicieli przedsiębiorstw z wieloletnim stażem w związku POiD (minimum 10 lat), które aktywnie włączają się w podejmowane przez niego inicjatywy. Dodatkowo honorowym członkostwem związku POiD za zasługi i wieloletnią działalność na rzecz branży i związku został odznaczony Krzysztof Horała, prezes zarządu Hörmann Polska. Tradycyjnie członkom związku POiD zostały wręczone również certyfikaty związku POiD. Zwieńczeniem gali był finał drugiej edycji kampanii „Dobry Montaż” realizowanej przez związek. Firmy, które wsparły działania z zakresu promocji dobrych praktyk dotyczących montażu stolarki budowlanej, otrzymały specjalne certyfikaty.

2016-06-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket