3M

3M Car Wrap Convention 2016

3M

Spotkanie zorganizowane prze firmę 3M było okazją, by wspólnie z ekspertami z branży, profesjonalnymi aplikatorami, trenerami oraz przedstawicielami niemal 20 firm związanych z aplikacją folii w Polsce porozmawiać na temat produktów, rozwiązań i rozwoju car wrappingu w Polsce.

Podczas wydarzenia ogłoszono m.in. przejęcie przez firmę 3M producenta rozwiązań gwarantujących całkowite bezpieczeństwo przy cięciu folii – Knifeless Tape Systems. Zaprezentowano także nową folię 3M Wrap Film z serii 1380.

W ramach wydarzenia wystąpił jeden z autorów nowego rekordu Guinnessa – aplikator Rafał Żmuda, który zapowiedział otwarcie The Wrap Center – pierwszego centrum szkoleniowego 3M w Europie Środkowo-Wschodniej. Jeden z najlepszych aplikatorów, nie tylko w Polsce, ale i na świecie, w swoim wystąpieniu opowiedział także o zaletach car wrappingu. – Całkowita zmiana koloru pojazdu nie świadczy o kaprysie użytkownika auta, ale o pewnym prestiżu. To proces odwracalny, całkowicie bezpieczny dla oryginalnego lakieru samochodu, a szeroki wachlarz kolorystyczny folii daje wręcz nieograniczone możliwości kombinacji i dostosowania koloru auta do indywidualnych potrzeb. Cieszy mnie, że coraz więcej osób w Polsce dowiaduje się, czym jest car wrapping i czym różni się od tradycyjnych form zmiany koloru auta, takich jak np. lakierowanie – powiedział Rafał Żmuda, certyfikowany trener z programu 3M Endorsed Vehicle Graphics Installer, właściciel firmy Wraptor.

Swoje wystąpienie podczas 3M Car Wrap Convention miało także dwóch zagranicznych gości związanych z rynkiem aplikacji folii – Marcio Oliviera, globalny szkoleniowiec z ponad 30-letnim doświadczeniem w zmianie koloru auta, a także Mike Smith, pełniący funkcję global portfolio managera odpowiedzialnego za produkty do car wrappingu w 3M na świecie. Na koniec 3M Car Wrap Convention odbył się wspólny pokaz aplikacji na żywo Rafała Żmudy i Marcio Oliviery przy użyciu nowej folii graficznej 3M.

2016-06-29
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket