PANASONIC

Serwis pogwarancyjny

Serwis

W trosce o swoich klientów firma Panasonic przygotowała promocyjną ofertę napraw pogwarancyjnych urządzeń z wybranych kategorii produktowych.

Oferta obejmuje telewizory, pralki, suszarki oraz lodówki marki Panasonic. Naprawami pogwarancyjnymi będą zajmować się autoryzowane centra serwisowe. Klientom zapewnia to najlepszą obsługę, jak również komfort i wygodę w korzystnej cenie.

Autoryzowane centra serwisowe firmy Panasonic działają w dogodnych godzinach lub dostosowują wizytę domową do potrzeb klienta. Specjaliści zajmują się problemem kompleksowo. Dzięki doświadczeniu fachowców i specjalistycznej aparaturze zdiagnozują oni usterki i przedstawią dokładny kosztorys prac. O tym, jakie działania zostaną podjęte, decyduje wyłącznie klient w oparciu o przedstawioną diagnozę usterki. Jeśli zajdzie konieczność przeprowadzenia dodatkowych czynności diagnostyczno-pomiarowych, autoryzowany serwis uzgodni z klientem sposób dalszego postępowania.

Więcej informacji (w tym regulamin usługi i lista centrów serwisowych) dostępnych jest na stronie internetowej: www.panasonic.com/pl/wsparcie/naprawy-pogwarancyjne.html.

2016-04-26
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket