WHIRLPOOL

Whirlpool prezentuje Interaktywną Kuchnię Przyszłości, SmartCook

Whirlpool prezentuje Interaktywną Kuchnię Przyszłości, SmartCook

Whirlpool zaprezentuje na targach EuroCucina najnowsze urządzenia do zabudowy. Stworzona przez firmę inspirująca Interaktywna Kuchnia Przyszłości pokazuje, jak już niebawem nasze sprzęty mogą jeszcze lepiej ze sobą współgrać, stać się bardziej innowacyjne, intuicyjne i pomocne w codziennym życiu. Wystawa prezentująca innowacyjne produkty Whirlpool, takie jak płyta indukcyjna SmartCook, zmywarka SupremeClean oraz chłodziarko-zamrażarki do zabudowy udowadnia, że ewolucja w stronę przyszłości już się rozpoczęła.

Wejdź do Interaktywnej Kuchni Przyszłości

Interaktywna Kuchnia Przyszłości Whirlpool stwarza symulację dnia życia w inteligentnej przestrzeni, pokazując, że może ona funkcjonować zarówno jako miejsce do przygotowywania posiłków, jak i centrum informacyjne.

Sercem Interaktywnej Kuchni Przyszłości jestpanel ochronnyipołączona z nim płyta indukcyjna, które umożliwiają użytkownikowi korzystanie z serwisów społecznościowych, ulubionych stron internetowych i przepisów. Interaktywny panel ochronny pozwala na przyrządzanie posiłków bez użycia książki kucharskiej czy innych elektronicznych urządzeń. Dodatkowo, posiada spersonalizowany ekran dotykowy, dzięki któremu można rozmawiać na żywo przez Internet ze znajomymi czy rodziną. Oferuje też propozycje win, które pasują do wybranego posiłku. Płyta indukcyjna kuchni przyszłości posiada zaprogramowanąlistę składników do każdego dania i ustawia automatycznie właściwą moc grzewczą, za każdym razem, gdy kładziesz na niej garnek czy patelnię.Dzięki takiemu rozwiązaniu, przygotujesz perfekcyjne dania. W innym miejscu Interaktywnej Kuchni Przyszłości Whirlpool zastosowano unikalne i innowacyjne rozwiązanie –zmywarkę umieszczoną w zlewie. Czujniki automatycznie wykrywają, kiedy do komory zostaną włożone naczynia i zmywarka uruchamia się w momencie, gdy wychodzisz z pomieszczenia.

Poprzez Interaktywną Kuchnię Przyszłości Whirlpool udowadnia, że inteligentna kuchnia może w pełni dostosować się do stylu życia Twojej rodziny.Znajdujące się w niej sprzęty są w stanie dopasować się do indywidualnych potrzeb użytkowników i do okoliczności.

Technologia 6-ty Zmysł i aplikacjana urządzenia mobilne

Na targach EuroCucina Whirlpool dowiedzie, że ewolucja w stronę takiej przyszłości już się rozpoczęła. Marka zaprezentuje zestaw aktualnie dostępnych, połączonych produktów, które cechują: zwiększona inteligencja i wyjątkowe właściwości.Na uwagę zasługuje wachlarz urządzeń wyposażonych w technologię 6-ty Zmysł Live. Mają one zdolność łączenia się z Internetem, co umożliwia sterowanie nimi na odległość. Dzięki aplikacji, możliwa jest również synchronizacja pracy poszczególnych sprzętów domowych. Doskonale współdziałają ze sobą na przykład pralka i suszarka Whirlpool. Aplikacja informuje o wybranym programie i mocy wirowania, pozwalając suszarce automatycznie wybrać właściwy cykl suszenia.

- Fakt, że prezentujemy zestaw połączonych urządzeń, pokazuje zaangażowanie firmy Whirlpool w innowacyjność i wprowadzanie technologii przyszłości. Produkty dostępne na rynku obrazują nasze doświadczenie i są podstawą do tworzenia nowych, jeszcze bardziej zaawansowanych technologicznie sprzętów – mówi Carl-Martin Lindahl, Vice President Products &Brands, Whirlpool EMEA.– Interaktywność nie jest jednym produktem, lecz podróżą – i my podróżujemy, od kiedy zaprezentowaliśmy w 2001 roku na Hometec w Berlinie pierwsze współdziałające ze sobą urządzenia. Dziś mamy pierwsze na rynku produkty, które wykorzystują te doświadczenia i szukamy możliwości, by rozwijać się dalej, spełniając przyszłe oczekiwania i potrzeby naszych klientów. Interaktywna Kuchnia Przyszłości jest jednym z rozwiązań.

Nowa seria płyt indukcyjnych SmartCook

Nowa linia płyt indukcyjnych SmartCook oferuje rewolucyjne doświadczenie gotowania wspomaganego, które sprawia, że przygotowanie smacznych dań staje się bajecznie proste. Płyty SmartCook łączą w sobie najbardziej zaawansowaną technologię 6-ty Zmysł, unikalny modny styl i wbudowany poradnik kulinarny, który można aktywować poprzez intuicyjny panel dotykowy. Będzie cię on prowadził krok po kroku przez proces gotowania.

- Z płytami SmartCook możesz odkryć w sobie prawdziwego szefa kuchni i przygotowywać dania, o których do tej pory tylko marzyłeś. Wyposażone w czujnik, pozwalający na precyzyjną kontrolę gotowania oraz w inteligentną technologię, SmartCook oferują nową jakość –mówi NeilTunstall, General Manager of Cooking, Whirlpool EMEA. – Wysoka wydajność płyt indukcyjnych w połączeniu z programami SmartSense i działaniem czujników temperatury monitorujących proces gotowania sprawia, że urządzenia są jeszcze bardziej intuicyjne, a co za tym idzie – sprzyjają większej kreatywności w kuchni.

Zmywarka SupremeClean – nowe standardy zmywania i suszenia

Na targach EuroCucina zaprezentowana zostanie nowa linia zmywarek SupremeClean, które cechuje nie tylko jeszcze większa skuteczność mycia i suszenia, ale również o 30 procent większa przestrzeń na naczynia. Wyposażona w technologię 6‑ty Zmysł zmywarka SupremeClean skutecznie usunie nawet największy tłuszcz zaledwie w ciągu godziny. Jest przy tym niezwykle wydajna w użytkowaniu (kategoria A+++). Podobnie jak inne sprzęty marki Whirlpool, SupremeClean jest łatwa i intuicyjna w obsłudze, a przy tym znakomicie się prezentuje. Wyposażona została w czytelny, wysokiej jakości wyświetlacz. Uwagę zwracają również znajdujące się wewnątrz czerwone elementy,które wskazują strefę działania systemów PowerClean i PowerDry, podpowiadając użytkownikom, gdzie najlepiej ułożyć najbardziej zabrudzone naczynia, by uzyskać najlepsze rezultaty.

Chłodziarko - zamrażarki Supreme do zabudowy utrzymują żywność w

Chłodziarko-zamrażarka Supreme do zabudowy, wyposażona w technologię 6-ty Zmysł, sprawia, że przechowywana żywność pozostaje świeża na dłużej. Na uwagę zasługuje nie tylko nowy wygląd wnętrza, ale również duża pojemność. To 530 litrów – wystarczająco dużo, by pomieścić 2600 jabłek!

Zastosowana technologia 6-ty Zmysł kontroluje temperaturę i wilgotność wewnątrz chłodziarko-zamrażarki, dzięki czemu jedzenie jest utrzymywane w optymalnej świeżości. Łatwo wyjmujące się półki i szuflady sprzyjają zorganizowaniu przestrzeni wedle indywidualnych upodobań i potrzeb.

Zamrażarka również wyróżnia się dużą wydajnością i wygodą użytkowania. Funkcja ShockFreeze pozwala na zamrożenie do 2 kilgramów jedzenia w ciągu zaledwie 4 godzin. Technologia FreezeControl umożliwia natomiast zachowanie minimalnych wahań temperatury w całym wnętrzu zamrażarki.

Odwiedź stoisko Whirlpool naEuroCucina 2016

Stoisko Whirlpool znajduje się w Pawilonie 11, A09/A11/B10/B14. EuroCucinatrwa od 12 do 17 kwietnia na targach w Mediolanie we Włoszech.

2016-04-14
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket