EPSON

O historii druku i systemie ITS

O historii druku i systemie ITS

Zorganizowane przez Epsona w Forcie Sokolnickiego spotkanie prasowe było okazją do prezentacji urządzeń z systemem ITS oraz rozmowy na temat historii druku.

O tej ostatniej mówił Leszek Sulich – prawdziwy weteran branży poligraficznej. Opowiedział o tym jak przez lata zmieniał się druk oraz wspominał liczne zawodowe doświadczenia w odniesieniu do produktów firmy Epson.

Marek Janowski – Pre/Post Sales Coordinator w polskim oddziale Epsona w swojej prezentacji poruszył temat historii i produktów firmy. Szczególną uwagę poświęcił oczywiście urządzeniom wielofunkcyjnym i drukarkom ze stałym zasilaniem atramentem. Rozwiązanie to pozwala na znaczną redukcję kosztów wydruku oraz zachowanie ich jakości ponieważ korzysta z oryginalnych atramentów producenta. Po oficjalnej części goście sami mogli przetestować możliwości produktów Epsona.

Obecny na spotkaniu Krzysztof Modrzewski – szef Epsona na Polskę i kraje bałtyckie przedstawił również plany firmy na przyszłość. W ciągu dwóch lat Epson planuje osiągnąć 20 proc. udział w rynku urządzeń atramentowych w Polsce w ujęciu ilościowym i 30 proc. udział w ujęciu wartościowym. To wszystko oczywiście za sprawą urządzeń ITS.

2016-03-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket