PTAK WARSAW EXPO

Targi Electronics Show

Targi

W dniach 21 – 23 czerwca 2024 r. będzie miała miejsce V edycja Electronics Show. Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo będą niepowtarzalną okazją do poznania oraz przetestowania najnowszych rozwiązań technicznych i konceptów, które czekają na swój debiut na rynku.

Targi Electronics Show od pierwszej edycji były okazją dla przedsiębiorstw z sektora elektroniki użytkowej do intensyfikacji działań sprzedażowych i prezentacji premier rynkowych. Z kolei dla odwiedzających targi profesjonalistów jest to idealna przestrzeń do spotkań biznesowych, wymiany doświadczeń i źródło informacji o zachodzących zmianach w branży. Podczas kolejnej edycji wydarzenia na uczestników czekają nowe strefy oraz niepowtarzalne okazje cenowe i nagrody oferowane w ramach konkursów. Odwiedzający poznają najnowsze rozwiązania w zakresie elektromobilności, smart home, fotografii czy gamingu, a także najciekawsze produkty i gadżety RTV i AGD.

Targi elektroniki użytkowej i nowych technologii w Ptak Warsaw Expo oferują nie tylko statyczne ekspozycje, ale także efektowne i dynamiczne prezentacje, wzbogacone o konferencje branżowe i warsztaty. To jedyne w Polsce wydarzenie, które w tak kompleksowy i innowacyjny sposób prezentuje najnowocześniejsze rozwiązania czołowych światowych producentów elektroniki użytkowej oraz związane z nią usługi. Równolegle z Electornics Show odbędzie się również specjalistyczna konferencja. Tematyka spotkania skupiać się będzie na najnowszych trendach, innowacjach i wyzwaniach w branży elektroniki użytkowej. W jej programie znajdują się prelekcje ekspertów, panele dyskusyjne, warsztaty oraz prezentacje firm powiązanych sektorem.

Forum dyskusyjne będzie integralną częścią targów, co pozwoli uczestnikom na korzystanie z pełnego wachlarza możliwości, jakie niesie za sobą międzynarodowa wystawa. Udział w nim to doskonała okazja, aby podyskutować z liderami rynkowymi, nawiązać cenne kontakty biznesowe i poznać najnowsze trendy z branży. Celem wydarzenia jest stworzenie platformy spotkań i rozmów dla specjalistów, przedsiębiorców i pasjonatów branży, którzy chcą wymieniać się wiedzą, doświadczeniami oraz nawiązywać nowe kontakty biznesowe. Ramowy program Konferencji podczas Electronics Show obejmuje: najnowsze trendy i innowacje w branży elektroniki użytkowej, digitalizację i automatyzacja sektora, nowe technologie w produkcji i procesach logistycznych, wyzwania związane z zrównoważonym rozwojem branży elektroniki użytkowej, przykłady dobrych praktyk – prezentacje firm, przyszłość branży elektroniki użytkowej: prognozy i wyzwania, zarządzanie produktem: najlepsze praktyki i trendy oraz inwestycje i finansowanie w sektorze branżowym.

Te tematy pomogą uczestnikom poznać aktualne zmiany w branży elektroniki użytkowej, a także nawiązać cenne kontakty biznesowe i wymienić się wiedzą z innymi specjalistami z tej dziedziny.

Targi-Electronics-Show-2
2024-06-05
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket