MPM

Robot planetarny MRK-21

Robot planetarny

Za pomocą funkcjonalnego robota planetarnego MPM MRK-21 przygotujemy zachwycające wypieki i dania bez większego wysiłku. Kompaktowy model łączy w sobie elegancję, moc i wszechstronność użytkowania.

Dzięki trzem wymiennym końcówkom z łatwością miksujesz, mieszasz, rozdrabniasz, ubijasz masy na ciasta czy sosy. System planetarny zapewnia ruch przystawek nie tylko naokoło misy, ale także wokół własnej osi, dzięki czemu mamy pewność, że wszystkie składniki są dobrze napowietrzone i wymieszane. Czarny klasyczny kolor i minimalistyczny design sprawiają, że MRK-21 doskonale komponuje się w każdej aranżacji kuchennej.

Urządzenie wyposażone jest w dwie misy – ze stali nierdzewnej o pojemności 5 l i tworzywa sztucznego o pojemności 4 l, dzięki którym dostosujemy wielkość porcji do potrzeb. Jeśli robimy danie, które wymaga osobnego przygotowania różnych składników, np. ciasta i lukru, dwie misy pozwalają na płynne przejście między etapami bez konieczności mycia naczynia po każdym użyciu. Wystarczy umieścić odmierzone składniki w misie miksera i włączyć odpowiednią prędkość, a następnie zmienić misę i czynność powtórzyć.

Duża moc 1600 W w robocie planetarnym MRK-21 umożliwia szybkie i efektywne wykonywanie różnych zadań kuchennych. Bez problemu wyrobimy ciasto chlebowe, ubijemy pianę z białek czy dokładnie wymieszamy różne składniki. Wydajny silnik pomaga także utrzymać stałą prędkość obrotową nawet podczas pracy z trudnymi składnikami, co ma kluczowe znaczenie dla konsystencji i jakości końcowego produktu.

Dzięki regulowaniu prędkości miksowania i mieszaniu pulsacyjnemu z łatwością przygotujemy masę na ciasto. Opcja pulsacyjna stopniowo rozdrabnia i miesza twarde składniki, np. zimne masło, które bez problemu połączą się z pozostałymi produktami. Ustawienia szybkości obrotów końcówki przydadzą się natomiast przy mieszaniu sypkich składników, przy których na początku ważne jest powolne mieszanie.

W zestawie z robotem planetarnym otrzymujemy 3 końcówki, które można wymieniać wedle aktualnych potrzeb. Mieszadło z silikonowym wykończeniem idealnie wyrabia ciasto drożdżowe, na faworki i makaron – specjalny kształt i silikonowe ściągacze sprawiają, że ciasto jest dokładnie zbierane z brzegów misy. Mieszadło składające się z gęsto osadzonych pręcików sprawdza się przy ubijaniu śmietany, białek, ciast biszkoptowych czy kremów maślanych, które będą aksamitne dzięki odpowiedniemu napowietrzeniu. Trzecie mieszadło – w kształcie haka – świetnie połączy wieloskładnikowe ciasta na chleb lub pizzę, a także wymiesza mielone mięso czy gęste kremy.

Robot planetarny MPM MRK-21 jest wyposażony w zabezpieczenie przed włączeniem przy nieprawidłowym montażu urządzenia. Dodatkowo antypoślizgowe nóżki gwarantują stabilne osadzenie urządzenia na blacie. Mamy także pewność, że kuchnia będzie czysta po zakończeniu przyrządzania posiłków, bo robot w zestawie ma dwie osłony na misy, dzięki którym łatwiej dozuje się produkty w czasie pracy urządzenia i ogranicza rozchlapywanie zawartości.

Robot-planetarny-MRK-21-2
Robot-planetarny-MRK-21-3
2024-04-15
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket