MIELE

Odkurzacz pionowy Duoflex HX1

Odkurzacz pionowy

Łatwość obsługi, atrakcyjne wzornictwo, efektywność i długi czas pracy to cechy charakteryzujące nowy odkurzacz Miele Duoflex HX1. Świetnie sprawdzi się on w czyszczeniu podłóg i jednym ruchem nadgarstka możemy go zmienić w praktyczny odkurzacz ręczny.  

Wystarczy po prostu przesunąć w dół blokadę SpeedLock, zwalniając jednostkę PowerUnit – i odkurzacz jest gotowy, żeby zebrać okruchy ze stołu czy sofy, a rura ssąca bezpiecznie zostaje w uchwycie ściennym dostępnym w wybranych modelach. Aby pracować z rurą ssącą, wystarczy pociągnąć urządzenie do przodu i zwolnić je z uchwytu ściennego. Tak zaprojektowana konstrukcja sprawia, że zmiana trybu pracy trwa kilka sekund. Miele Duoflex HX1 przyciąga wyjątkowym wzornictwem. Jest dostępny w sześciu modnych kolorach, które świetnie wpiszą się we wnętrza współczesnych wielkomiejskich mieszkań: obsydian black, terra red, brilliant white, sunset yellow, nordic blue i space gray. Lekka, kompaktowa konstrukcja daje optymalną funkcjonalność. Wydajność czyszczenia zapewnia silnik Digital Efficiency w połączeniu z techniką monocyklonu Vortex. Elektroszczotka MultiFloor o szerokości 25 cm automatycznie wykrywa rodzaj odkurzanej powierzchni i w przypadku twardych podłóg zmniejsza prędkość, oszczędzając energię i akumulator, a na wykładzinach i dywanach pracuje z większą wydajnością, zapewniając efektywne czyszczenie. Odkurzacz Miele Duoflex HX1 z jednostką PowerUnit w trybie solo i bez elektroszczotki zapewnia nawet 55 minut odkurzania. Przy maksymalnej mocy z zamontowaną rurą ssącą i elektroszczotką czas ten skraca się do dwunastu minut, co wciąż wystarcza do sprzątnięcia 60 m² twardej podłogi.

Odkurzacz-pionowy-Duoflex-HX1-22

W dwustopniowym systemie filtracji najpierw oddzielane są grube zanieczyszczenia, zbierające się w przezroczystym pojemniku na kurz, a drobny pył przechodzi do drugiego etapu filtracji. Zastosowany filtr drobnego pyłu Hygiene zatrzymuje nawet 99,99 proc. kurzu. Opróżnianie pojemnika i czyszczenie filtra są niezwykle proste. Wystarczy kilka obrotów pokrywą filtra, żeby strząsnąć cząsteczki brudu do pojemnika. W ten sposób moc ssania pozostaje niezmiennie duża, a czasochłonne mycie filtra drobnego pyłu nie jest konieczne. Pojemnik opróżnimy łatwo i higienicznie dzięki funkcji Click2Open.

Aby zaspokoić oczekiwania wszystkich użytkowników, Miele Duoflex HX1 dostępny jest w kilku wersjach. Standardowa została wyposażona w elektroszczotkę HX-EB 20 MultiFloor, ssawkę pędzlową HX-DB, ssawkę do tapicerki HX-UN i ssawkę szczelinową HX-CN, umożliwiające wszechstronne czyszczenie w domu. Wariant Cat & Dog jest dodatkowo wzbogacony o efektywną elektroszczotkę HX-EC 20 Electro Compact, doskonale radzącą sobie z usuwaniem sierści i włosów z mebli. Naturalnie jest on polecany posiadaczom zwierząt domowych. Model CarCare w zestawie ma elastyczną ssawkę szczelinową XL HX-CNXL oraz elastyczny wąż ssący HX-FSH 20, idealnie sprawdzi się podczas czyszczenia auta. Z kolei wariant Total Care uzupełnia zestaw wymienionych wcześniej akcesoriów o szczotkę HX-UB Universal Brush. Jest najbardziej rozbudowany i pozwoli kompleksowo zadbać o porządek w domu.

Odkurzacz-pionowy-Duoflex-HX1-3
Odkurzacz-pionowy-Duoflex-HX1-2
2024-04-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket