SAMSUNG

Do 600 zł zwrotu za zakup odkurzacza

Do 600 zł zwrotu

Bezprzewodowe odkurzacze Samsung Jet i Bespoke Jet nie tylko wyróżniają się dużą wydajnością. Teraz można je nabyć w atrakcyjnej ofercie promocyjnej.

Promocją objęte są wybrane odkurzacze Samsung Jet i Bespoke Jet zakupione w okresie od 12 marca do 30 kwietnia 2024 r. Po rejestracji zgłoszenia oraz zostawieniu opinii klient może zyskać od 150 do 600 zł zwrotu na konto w zależności od zakupionego odkurzacza. Lista modeli, wartość poszczególnych zwrotów oraz szczegółowe zasady promocji zawarte są w regulaminie na stronie internetowej jet.samsung.pl.

Higiena i wygoda – to właśnie zapewnia unikalne rozwiązanie Samsunga, jakim jest stacja automatycznie opróżniająca pojemnik na kurz w modelach z serii Bespoke Jet. Specjalny worek na kurz zamontowany w stacji ogranicza rozprzestrzenianie się bakterii nawet o 99,9 proc. Wystarczy odstawić odkurzacz na stację po zakończonym sprzątaniu, wcisnąć przycisk, a zanieczyszczenia zostaną zassane do antybakteryjnego worka na kurz znajdującego się w stacji. Funkcja automatycznego czyszczenia będzie szczególnie przydatna w okresie wiosennym, gdy rośnie liczba nagromadzonych w powietrzu alergenów.

Odkurzacze pionowe Samsung Bespoke Jet to przede wszystkim duża moc. Są wyposażone w silnik HexaJet o mocy do 580 W, który generuje moc ssącą do 210 W. Szczególnie wyróżnia się tutaj Bespoke Jet AI o mocy 280 W, który jest najwydajniejszym modelem marki Samsung. Co więcej, odkurzacze bezprzewodowe z serii Bespoke Jet oferują aż trzy elektroszczotki do różnych rodzajów powierzchni. Elektroszczotka Dual Jet przeznaczona jest do podłóg i dywanów, a elektroszczotka Slim Action dodatkowo bardzo dobrze zabezpiecza przed zarysowaniem drewniane parkiety i bardzo dokładnie zbiera z nich kurz, jest też idealna do sprzątania pod niskimi meblami ze względu na swoją smukłą budowę. Oczywiście każdy z modeli jest wyposażony też w praktyczną szczelinówkę, elastyczną końcówkę oraz szczotkę kombi, natomiast modele Bespoke Jet AI, Bespoke Jet Plus, Jet 95 i 85 są wyposażone w elektroszczotkę slim ze światłem LED, które uwidacznia zanieczyszczenia w zaciemnionych miejscach, jak np. wnętrze szafy. Ponadto warto dodać, że Jet 95 ma wolnostojącą stację ładującą, a Jet 85 stację montowaną do ściany.

Do-600-zl-zwrotu-za-zakup-odkurzacza-2
2024-04-12
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket