VESTFROST

Prezentuje nowości produktowe w dużym i małym AGD

Prezentuje nowości produktowe

Produkty marki Vestfrost są dostępne na polskim rynku już od kilu lat. Klientów urzekły gama produktów z linii retro czy lodówki z serii Art Collection zdobione portretami światowych ikon autorstwa Urszuli Clarise. Dynamicznie rozwijająca się marka w ostatnim czasie powiększyła ofertę o nowe urządzenia zarówno w sektorach dużego, jak i małego AGD.

Absolutnymi nowościami w ofercie marki Vestfrost są pralka oraz suszarka. Wyposażono je w łącznik, który pozwala na praktyczną pionową instalację. Nie zabrakło oczywiście funkcji smart. Poza funkcjonalnymi powiadomieniami czy np. możliwością łatwego wyboru programu pralka będzie miała możliwość wgrania kompletnie nowego programu przygotowanego przez producenta. Dzięki takim aktualizacjom możliwości urządzeń będą stale się rozwijać. Nie zabrakło także praktycznego rozwiązania, jakim jest dozownik detergentu. W suszarce wyjątkowo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość zmiany kierunku otwierania drzwiczek. Zajmuje to krótką chwilę i wystarczy nam wkrętak. Nowa chłodziarkozamrażarka dwudrzwiowa w stylizacji retro o szerokości 70 cm to praktyczne rozwiązanie dla klientów oczekujących funkcjonalności, dużej pojemności i ceniących sobie styl. Z kolei model typu french door oferuje nie tylko funkcjonalne rozwiązania w zakresie przechowywani żywności i ergonomię, ale również łatwo komponuje się w kuchennej aranżacji.

Nowości nie zabrakło także w segmencie małego AGD. W tej gałęzi Vestfrost koncentruje się przede wszystkim na odkurzaczach oraz oczyszczaczach powietrza, w których znajdziemy innowacyjne rozwiązania. Powietrze powinno być nie tylko czyste, ale i nawilżone, dlatego marka Vestfrost zaprezentowała unikatowe rozwiązanie. Otóż nowe oczyszczacze powietrza VP-A1S60WH i VP-A1S40WH można dodatkowo wyposażyć w moduł nawilżacza ewaporacyjnego, który jest w pełni samodzielnym urządzeniem. To oznacza także swobodę użytkowania, np. po całym dniu nawilżacz możemy zdjąć z oczyszczacza w salonie i zabrać na noc do sypialni. Urządzenia wyposażono również w takie funkcje jak sterylizacja UV-C LED czy jonizacja Plasma ION. Odkurzacze pionowe wykorzystują nowoczesne silniki inwerterowe, co oznacza mniejsze zużycie energii i dłuższy czas pracy. Dodatkowo wyposażone są w funkcję mopowania oraz teleskopową rurę z regulacją.

Nowości Vestfrosta dowodzą, że marka kieruje swoją ofertę do coraz szerszego grona odbiorców. Według zapowiedzi przedstawicieli w Polsce w najbliższych miesiącach możemy liczyć na prawdziwą ofensywę produktową duńskiego brandu w różnych segmentach. O wszystkim będziemy informować na bieżąco.

Prezentuje-nowosci-produktowe-w-duzym-i-malym-AGD-2

Gości przywitał Andrzej Krop – dyrektor zarządzający polskim oddziałem firmy Vestel.

Prezentuje-nowosci-produktowe-w-duzym-i-malym-AGD-3

Szczegółowo o nowościach w małym AGD opowiedziała Ilona Chludzińska odpowiedzialna za ten segment w marce Vestfrost.

Prezentuje-nowosci-produktowe-w-duzym-i-malym-AGD-4

Nowe lodówki, pralki i suszarki zaprezentował Rafał Derecki – category manager MDA CEE marki Vestfrost.

Prezentuje-nowosci-produktowe-w-duzym-i-malym-AGD-5

Wystarczą chwila oraz użycie podstawowych narzędzi, żeby zmienić kierunek otwierania drzwi suszarki.

Prezentuje-nowosci-produktowe-w-duzym-i-malym-AGD-6

Atrakcyjna stylistyka, funkcjonalne rozwiązania czy energooszczędność to atuty, na których skupiono się, projektując urządzenia Vestfrost.

2024-07-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket