AE HOLDING PL , ASEKOL PL

Wprowadzają rozwiązania smart

Wprowadzają

Zgodnie z zapowiedziami dyrektora zarządzającego Asekol Pl, Mirosława Baściuka, do oferty AE Holding PL, czyli spółki-matki Asekol Pl trafił „inteligentny” sterownik do okien Smarwi.

To nowoczesne urządzenie wpisujące się w rynek smart home, wykorzystujące bezprzewodowe połączenie sieci Wi-Fi, które umożliwia zdalne sterowanie otwieraniem okna. Urządzenie charakteryzuje się łatwym montażem i nie wymaga użycia wkrętów ani innej ingerencji w strukturę okna oraz automatycznym mechanizmem otwierania okna. Smarwi umożliwia ustalanie harmonogramów otwierania i zamykania okna, zapewniając stały dopływ świeżego powietrza w wybranych porach dnia.

Integracja urządzenia z asystentami głosowymi Google Home i Amazon Alexa pozwala na sterowanie oknem za pomocą komend głosowych. Dodatkowo automatycznie dostosowuje działanie okna na podstawie pobranych informacji online o pogodzie, co umożliwia optymalną regulację temperatury w pomieszczeniu. Urządzenie jest opatentowane, a jego produkcja jest realizowana przez należącą do grupy czeską firmę Vektiva.

Decydując się na wprowadzanie Smarwi na polski rynek, AE Holding pokazuje, że jest gotowa inwestować w innowacyjne rozwiązania, poprawiające komfort życia i odpowiadające na potrzeby współczesnych konsumentów. To praktyczne urządzenie i łatwe w adaptacji, mogące stanowić świetny wstęp do zainteresowania systemami smart.

Wprowadzaja-rozwiazania-smart-2
2024-07-06
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket