FRANKE

Baterie Mythos Masterpiece

Baterie

O ile o armaturze mówi się, że jest biżuterią kuchni, to bateria z serii Mythos Masterpiece będzie w niej prawdziwym klejnotem. Szeroki, teksturowany korpus i wysoki, wysmukły łuk wylewki oraz modne odcienie złota, miedzi, antracytu albo klasyczna stal szlachetna. O klasie nowych baterii kuchennych Franke świadczy jednak nie tylko szlachetna forma, ale także wysoka funkcjonalność i trwałość.

Bateria kuchenna Mythos Masterpiece od razu zyskała uznanie specjalistów, zdobywając prestiżowe międzynarodowe nagrody: Kitchen Innovation Award 2024 oraz Red Dot Award 2024. Przede wszystkim jednak zachwyca najbardziej wymagających miłośników pięknych i wygodnych domów. Na ich oczekiwania odpowiada designem dopracowanym w każdym detalu, który łączy to, co najlepsze, z przeciwstawnych stylistyk – klasyki i minimalizmu.

Wysoko uniesiona wylewka baterii kuchennej Mythos Masterpiece gwarantuje wygodę przy myciu dużych garnków czy napełnianiu długich wazonów. To jednak nie koniec udogodnień. Nowoczesny aerator daje zwarty strumień laminarny, który jest odpowiednio napowietrzony, a jednocześnie krystalicznie zwarty. Sprzyja on oszczędzaniu wody, eliminuje rozpryski i jest cichy. Natomiast wyciągana wylewka z funkcją prysznica jest niezbędna do mycia zakamarków zlewozmywaka czy opłukiwania delikatnych warzyw, owoców i grzybów. Nowe modele baterii Franke zdobią kuchnie, pozwalając cieszyć się jednym z najmodniejszych metalicznych wykończeń – złotym, miedzianym i antracytowym, a także klasyczną stalą szlachetną. Szczotkowanie powierzchni dodaje przyjemną dla oka satynową teksturę i sprawia, że mniej się ona brudzi.

Baterie kuchenne Mythos Masterpiece stanowią uzupełnienie wielokrotnie nagradzanej linii kolorowych zlewozmywaków stalowych Mythos Masterpiece, które niebawem uzupełnią ofertę Franke.

Baterie-Mythos-Masterpiece-2
2024-07-01
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket