JURA

Ekspres automatyczny C8

Ekspres automatyczny

Propozycja marki JURA – ekspres automatyczny C8 reprezentuje nowy segment: premium economy. Kompaktowe urządzenie zapewnia maksymalną wydajność i zostało wyposażone w elementy charakterystyczne dla segmentu premium i serwuje niezapomniane doznania kawowe.

Dzięki minimalistycznemu podejściu ekspres radzi sobie ze wszystkimi klasycznymi specjałami: kawą, espresso, cappuccino i latte macchiato. Wyposażony jest w Profesjonalny Młynek Aroma (P.A.G.) i jednostkę zaparzającą ósmej generacji. Dzięki nim JURA C8 wydobywa pełnię smaku z każdej filiżanki. Urządzenie pozwala łatwo dostosować nie tylko ilość kawy i mleka, ale także intensywność do własnych upodobań. Imponujące wypukłe i wklęsłe linie ekspresu C8 wizualnie odzwierciedlają jego cechy charakterystyczne dla segmentu premium. Intuicyjny panel sterowania Easy Control oraz przyciski zapewniają szybką i wygodną obsługę. Dzięki Wi-Fi Connect i aplikacji J.O.E. ekspres C8 może być obsługiwany za pomocą smartfona lub tabletu i oferuje szereg dodatków, które przenoszą doświadczenia użytkownika na wyższy poziom.

Urządzenie ma niewielkie rozmiary, ale serwuje kawę najwyższej klasy. Dzięki jednostce zaparzającej 3D i regulowanej komorze zaparzania o pojemności od 5 do 16 g JURA C8 wychwytuje pełny zakres wszystkich aromatów kawy w jednej filiżance. Proces Ekstrakcji Pulsacyjnej (P.E.P.) zapewnia, że każde espresso jest idealnie serwowane zgodnie ze standardem baristy, a jednocześnie jest miejsce na dodanie własnego akcentu dzięki indywidualnym ustawieniom konsystencji mielenia oraz ilości wody i mleka. Dzięki funkcji two-cup możliwe jest przygotowanie dwóch filiżanek espresso lub kawy w tym samym czasie.

Zwiewna pianka mleczna pozwala rozwinąć smak latte macchiato lub stanowi idealne wykończenie cappuccino. Ekspres C8 przygotowuje te dwa klasyczne napoje ze świeżą mleczną pianką za naciśnięciem jednego przycisku, oferując bezkompromisową jakość. Technologia gładkiej pianki, która spienia mleko dwukrotnie w dwóch oddzielnych komorach, tworzy lekką konsystencję i wyjątkowy rodzaj mlecznej pianki. Urządzenie wyposażono w zbiornik na kawę o pojemności 200 g, a objętość pojemnika na wodę to 1,6 l.

Zainspirowany segmentem premium ekspres JURA C8 może pochwalić się wyrafinowanym i ponadczasowym wzornictwem przypominającym fale: zakrzywione struktury charakteryzują zbiornik na wodę i podkreślają chromowaną tackę na filiżanki. Charakter wypukłości fal jest podkreślony przez wypukło- wklęsły front, który oddaje charakter stylistyki modelu C8 w zwartej formie.

Ekspres-automatyczny-C8-2
Ekspres-automatyczny-C8-3
2024-06-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket