CONCEPT

Wentylatory VS5040, VS5041 i VS5050

Wentylatory

Wentylator to prosty sposób na szybkie ochłodzenie się w gorące letnie dni. Modele dostępne w ofercie marki Concept cechują się duża wydajnością i kompaktowymi rozmiarami, doskonale sprawdzą się w biurach czy domach.

Dzięki swoim kompaktowym rozmiarom i cichej pracy wentylatory biurkowe Concept VS5040 i VS5041 nie będą przeszkadzały w pracy. Można je postawić na biurku w biurze, na półce w salonie lub zabrać ze sobą do domku letniskowego. Solidna okrągła podstawa z antypoślizgowymi nóżkami zapewnia wentylatorowi dobrą stabilność. Wentylatory biurkowe Concept mają 3 prędkości przepływu powietrza. Głowice wentylatorów wyposażone są w 3 łopatki i pozwalają na skierowanie ich według własnych potrzeb – w poziomie i w pionie. Funkcja oscylacji z kątem obrotu zapewni równomierne rozprowadzenie zimnego powietrza po całym pomieszczeniu w zakresie 80° ± 5°. Obsługa wentylatorów VS5040 i VS5041 jest bardzo prosta i intuicyjna. Za pomocą przycisków znajdujących się z przodu podstawy wybieramy prędkość przepływu powietrza, z tyłu głowicy wentylatora sterujemy obrotami. Wentylatory wyposażone są w kratki chroniące łopatki i zapobiegające obrażeniom.

Wentylator stojący Concept VS5050 zapewnia przyjemne i szybkie ochłodzenie podczas gorących letnich dni. Z łatwością możemy umieścić go w dowolnym pomieszczeniu, w którym tylko jest potrzebny. Do wyboru są trzy prędkości przepływu powietrza. Wentylator stojący Concept VS5050 ma regulowaną wysokość i nagięte śmigło, umożliwiające precyzyjne ukierunkowanie przepływu powietrza. Głowice wentylatora można ustawić w poziomie i w pionie. Funkcja oscylacji z kątem obrotu 80° ± 5° zapewnia równomierne rozprowadzanie zimnego powietrza po całym pomieszczeniu. Obsługa wentylatora VS5050 jest bardzo prosta i intuicyjna. Z tyłu głowicy wentylatora znajduje się pokrętło, za pomocą którego można ustawić żądaną prędkość, oraz przycisk do sterowania obrotami. Wentylator osadzony jest na stabilnej podstawie, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy i zapobiega przypadkowemu przewróceniu się. Dzięki teleskopowemu drążkowi z łatwością ustalimy dogodną wysokość pracy wentylatora, jest ona regulowana w zakresie od 95 do 125 cm. Śmigło wyposażone jest w kratkę ochronną, dzięki której nie można dosięgnąć obracających się łopatek, dzięki czemu nie ma ryzyka odniesienia obrażeń lub przypadkowego kontaktu z przedmiotami zewnętrznymi.

Wentylatory-VS5040-VS5041-i-VS5050-2
2024-06-11
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket