SIEMENS

Nawet 100 tys. zł do wygrania w loterii

Nawet 100 tys. zł

Wyrusz w podróż, zobacz najpiękniejsze zachody słońca, odkryj nowe kultury, poczuj energię przygody. Daj się zainspirować i odważ się marzyć. Tak marka Siemens promuje loterię, w której do wygrania jest 100 000 zł na realizację marzeń.

Siemens oferuje pięć linii ekspresów EQ, które kieruje do różnych grup docelowych hasłem „Poczuj, że…”. Najbardziej zaawansowane urządzenia z linii EQ900 umożliwiają dostosowanie każdego aspektu zaparzania kawy, co sprawia, że można poczuć się jak barista. Odkrywcami mogą poczuć się użytkownicy ekspresu EQ700, który oferuje 32 rodzaje kawy z całego świata. Ekspertami od kawy mlecznej zostaną fani linii EQ6 plus, która oferuje automatyczne czyszczenie układu mlecznego. Z EQ500 poczujemy się zainspirowani pełnią możliwości, bo został zaprojektowany z myślą o wygodzie i prostocie. Natomiast minimaliści docenią linię EQ300.

Aby wziąć udział w loterii, należy kupić wybrany ekspres z linii EQ i zarejestrować go w programie „My Siemens”. Do wygrania jest 100 000 zł na realizację marzeń. Dodatkowo przez cały okres trwania loterii co tydzień będzie odbywać się losowanie 5 nagród pieniężnych po 4500 zł. Co więcej, wygrana nagrody tygodniowej nie wyklucza z udziału w losowaniu nagrody głównej. Zakupu ekspresu do kawy z linii EQ objętego promocją należy dokonać w okresie od 13 maja do 7 lipca 2024 r. Zgłoszenie można rejestrować do 14 lipca 2024 r. Więcej informacji oraz regulamin można znaleźć na stronie loteria-poczujto.pl.

2024-06-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket