SAMSUNG

Rozwija program Samsung Rewards

Rozwija program

Firmowy sklep Samsunga to jedno z miejsc, w którym można nabyć sprzęt tej marki w korzystnej cenie i bezpośrednio od producenta, także dzięki specjalnemu programowi lojalnościowemu.

Samsung Rewards to program lojalnościowy, który wynagradza klientów kupujących na samsung.pl. Istnieją 3 poziomy członkostwa Samsung Rewards – Blue, Gold, Platinum. Każde członkostwo oferuje wyjątkowe korzyści, których wartość wzrasta wraz z poziomem. Aby dołączyć do Samsung Rewards, należy być zalogowanym do konta Samsung Account oraz przeczytać i zaakceptować regulamin programu.

Przypisanie do poziomu Blue następuje automatycznie po dołączeniu do programu. Jeśli w ciągu ostatnich 2 lat wartość zakupów na samsung.pl wyniosła minimum 10 tys. zł, członkostwo zostanie zwiększone do poziomu Gold. Z kolei gdy w ciągu ostatnich 2 lat wartość zakupów na samsung.pl wyniosła minimum 15 tys. zł, użytkownik otrzyma status Platinum. Aby pozostać na swoim poziomie członkostwa, wartość zakupów na samsung.pl musi spełniać kryterium danego poziomu po 2 latach od przypisania do poziomu.

Członkowie programu Samsung Rewards mogą liczyć nie tylko na specjalne oferty, ale i stały zwrot przyznawany w punktach do wykorzystania na kolejne zakupy. Jego wartość to odpowiednio 1, 2 lub 3 proc. wartości zamówienia, odpowiednio dla poziomów Blue, Gold i Platinum. Dodatkowo członkowie ze statusami Gold i Platinum mogą skorzystać z darmowej instalacji produktów RTV i AGD.

Rozwija-program-Samsung-Rewards-2
2024-06-10
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket