AMICA

Piekarnik TED37739ArBA+V STEAM PIZZA

Piekarnik

Linia wzornicza X-Type marki Amica jest nieustannie wzbogacana o nowe modele do zabudowy. Urządzenia do niej należące wyróżniają się nowoczesnym wzornictwem oraz mnogością rozwiązań technicznych ułatwiających przygotowywanie potraw, a jednocześnie zachęcają do zakupu intuicyjną obsługą i szeregiem praktycznych i energooszczędnych funkcji.

Piekarnik TED37739ArBA+V STEAM PIZZA nie tylko doskonale prezentuje się wzorniczo, ale oferuje również wiele użytecznych funkcji, dzięki którym przygotowywanie potraw staje się jeszcze prostsze niż dotychczas. Jedną z ważniejszych, o których nie sposób nie wspomnieć są funkcje parowe. Technologia SoftSteam to pieczenie z dodatkiem pary, które sprawia, że wypieki zawsze będą smakować i wyglądać wyśmienicie. Dzięki parze pieczywo wyrasta lepiej i równomiernie, jest też bardziej puszyste, nie przesusza się i nie pęka. Dodanie pary do pieczenia to również świetny sposób na podgrzewanie potraw, które dzięki parze zachowują swoją soczystość. Co więcej, piekarnik wykorzystuje parę również do czyszczenia. Z funkcją czyszczenia parowego mycie piekarnika nie jest już tak uciążliwe. Para zmiękcza zabrudzenia, a czyszczenie ogranicza się do wlania 1 szklanki wody na dno piekarnika, ustawieniu piekarnika na 50 °C i pozostawieniu urządzenia na 30 minut. Brud zmiękczony przez parę z łatwością można usunąć z całego piekarnika przy pomocy gąbki z wodą i płynem do mycia naczyń. Tłuste plamy i inne zabrudzenia znikną bez użycia szkodliwej chemii Nowy piekarnik Amica wyposażony jest w wyświetlacz LED sensorowy z kontrolą czasu pieczenia (Ts). Tu klasyczne rozwiązania łączą się z funkcjonalnością. Temperaturę i funkcję pieczenia w piekarniku można z łatwością ustawić za pomocą ergonomicznych pokręteł, a precyzyjny czas pieczenia użytkownik ustawi dzięki sterowaniu sensorowemu. Wyświetlacz zapamięta za nas, kiedy potrawę trzeba wyjąć z piekarnika – a nawet go wyłączy, kiedy nadejdzie właściwa pora, a także dodatkowo poinformuje o tym dźwiękiem.

Wśród wielu praktycznych ustawień, użytkownik ma do dyspozycji 11 różnych funkcji grzania. Piekarnik został wyposażony w zaawansowane rozwiązania techniczne, które zapewniają precyzyjną dystrybucję ciepła i stabilną temperaturę w jego wnętrzu. Komora szybko się nagrzewa, do 150 °C w czasie ok. 3 min. Pojemność całkowita piekarnika wynosi 77 l.

Piekarnik-TED37739ArBA+V-STEAM-PIZZA-2
2024-06-08
x

Kontakt z redakcją

© 2024 InfoMarket