Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Irygator DIR501 - koniec kłopotów z

BLAUPUNKT

Irygator DIR501 - koniec kłopotów z utrzymaniem higieny jamy ustnej!

2017-12-07

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do pielęgnacji zębów, a wraz z nią irygator do zębów DTR501. 

Czytaj więcej...
Radość z pięknego uśmiechu

BLAUPUNKT

Radość z pięknego uśmiechu - szczoteczka soniczna DTS701!

2017-12-07

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, wprowadza na rynek nową kategorię produktów do czyszczenia i pielęgnacji zębów, a wraz z nią jeden z dwóch modeli szczoteczek sonicznych – model DTS701. 

Czytaj więcej...
Oczyszczacz powietrza: Dyson

DYSON

Oczyszczacz powietrza: Dyson Pure Hot+Cool™ Link

2017-11-22

Marka Dyson przedstawia nowy, zaawansowany technologicznie oczyszczacz powietrza: Dyson Pure Hot+Cool™ Link.

Czytaj więcej...
Z dwiema strefami chłodzenia

FULGOR MILANO

Z dwiema strefami chłodzenia winiarka FWC 8841 TC X

2017-11-22

Prezentowany model należy do zaawansowanych technicznie, wysublimowanych sprzętów AGD włoskiej, luksusowej marki Fulgor Milano. Urządzenie przykuwa uwagę wieloma cechami, których poszukują najbardziej wymagający klienci.

Czytaj więcej...
Oczyszczacze powietrza na

GOCLEVER

Oczyszczacze powietrza na każdą kieszeń

2017-11-17

Z myślą o tych, którzy dbają o zdrowie i są świadomi zagrożeń związanych z zanieczyszczonym powietrzem, Goclever rozszerzył swoją ofertę o nowe oczyszczacze powietrza. Modele Cristal Air Coral i Cristal Air Advanced są przeznaczone do domowego użytku, mają kilkustopniowe filtry i dostępne są w atrakcyjnych cenach.

Czytaj więcej...
Program Wellness

FRANKE

Program Wellness w piekarnikach

2017-11-15

Wszechstronnie zaprojektowana linia piekarników Franke w uniwersalnych kolorach: białym, czarnym i stalowym posiada innowacyjny program Wellness.

Czytaj więcej...
Panorama

NOVY

Panorama – nowe perspektywy w kuchni

2017-11-10

Po sukcesie Novy One, marka Novy idzie o krok dalej, wprowadzając do oferty kolejny produkt z linii Premium Innovation. Innowacyjna Panorama łączy w sobie funkcjonalną płytę indukcyjną oraz wydajny okap typu downdraft. Jest młodsza, aczkolwiek większa i mocniejsza od poprzednika, dlatego daje jeszcze więcej możliwości! Ponadczasowy design, przemyślana konstrukcja i inteligentna technologia sprawiają, że z łatwością adaptuje się do aktualnych potrzeb i stylu życia użytkowników. Nowy model poszerza właśnie asortyment firmy Comitor.

Czytaj więcej...
Nawilżacz powietrza

BLAUPUNKT

Nawilżacz powietrza AHS301

2017-11-10

Blaupunkt, niemiecka ikona jakości, jeden z liderów branży Elektroniki Użytkowej w Europie, rozszerza swoją ofertę nawilżaczy powietrza o nowy model – AHS301.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket