Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Amica Vit Control Plus

AMICA

Amica Vit Control Plus - świeżość do 3x dłużej

2017-06-20

Jak zachować świeżość warzyw i owoców nawet do trzydziestu dni? Odpowiedzią na to pytanie są nowe modele lodówek Amica Vit Line, które zostały wyposażone w pojemnik Vit Control Plus. Rozwiązanie to pozwala znacznie dłużej utrzymać świeżość i wartości odżywcze przechowywanych produktów.

Czytaj więcej...
System Aroma Balance

NIVONA

System Aroma Balance – więcej aromatu, więcej smaku

2017-06-18

Aromatyczna, pobudzająca, czysta radość życia. Kawa to najbardziej lubiany napój pobudzający na świecie, jak również radosna część naszej kultury. Zapoczątkowała wiele różnych stylów, sposobów przygotowania i preferencji zarówno w Polsce, jak i innych regionach świata. Kawa zyskała sobie mnóstwo zwolenników – to dzięki niej każdego ranka mamy energię do działania. W ciągu dnia odrywamy się od codziennych obowiązków, by delektować się zarówno smakiem, jak i aromatem ulubionego napoju. Nie tylko stawia nas na nogi, ale jest również pretekstem do spotkań towarzyskich. A dzięki ziarnom, z których powstaje, można odkryć całą różnorodność jej smaków.

Czytaj więcej...
Nowa linia zmywarek

HOTPOINT

Nowa linia zmywarek

2017-06-15

Marka Hotpoint w czerwcu br. wprowadzi na polski rynek nową linię szerokich zmywarek premium (60 cm). W ofercie znajdzie się ponad 16 nowych modeli – zarówno wolnostojących, jak i do zabudowy. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką oszczędnością energetyczną A++ oraz licznymi udogodnieniami technologicznymi, takimi jak wykorzystanie silników inwerterowych czy funkcja Zone Wash 3D.

Czytaj więcej...
Wyzwól piękno swojej

BREVILLE

Wyzwól piękno swojej kuchni

2017-06-15

Warszawa, 1 czerwca 2017 r. – marka Breville, producent urządzeń małego AGD, wkracza do Polski za sprawą autoryzowanego dystrybutora firmy DLF Sp. z.o.o. Urządzenia Breville na tle konkurencji wyróżniają się wysoką jakością wykonania oraz nieszablonowym designem, który nada niepowtarzalny charakter każdej kuchni.

Czytaj więcej...
Wyciskarka wolnoobrotowa CR-4120.

CAMRY

Wyciskarka wolnoobrotowa CR-4120. Ruszył sezon na soki

2017-06-15

Świeżo wyciśnięty sok, wypity od razu, dostarcza organizmowi najwięcej witamin i minerałów. Właśnie teraz, kiedy owoce są coraz dojrzalsze i soczyste, soki smakują najlepiej.

Czytaj więcej...
Szczotka elektryczna

KAERCHER

Szczotka elektryczna KB 5

2017-06-14

Wiele osób spotkało się z sytuacją, kiedy to po żmudnym i wyczerpującym odkurzaniu i schowaniu odkurzacza zobaczyliśmy ponownie nagromadzone okruchy na podłodze.

Czytaj więcej...
Ekspres automatyczny

SAECO

Ekspres automatyczny PicoBaristo Silver SM3061/10

2017-06-14

PicoBaristo to kompaktowy ekspres do kawy, który wzornictwem z pewnością zdobędzie serce niejednego klienta. Jest przy tym technicznie zaawansowany – robi aż 11 napojów kawowych i ma automatyczny system odkamieniania.

Czytaj więcej...
Linia Black & White

CONCEPT

Linia Black & White i czajniki RK3180/1/2

2017-06-14

Co krok wzbogacana oferta czeskiego producenta aż pachnie świeżością. Niedawno przyglądaliśmy się wprowadzeniu dwóch linii wzorniczych, teraz widzimy ich uzupełnienie, choćby najnowszymi czajnikami w kilku odcieniach.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2016 InfoMarket