Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

Targi Renexpo Poland 2017

RENEXPO

Targi Renexpo Poland 2017 – Fotowoltaika

2017-11-21

W Warszawie odbyły się VII Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej i Efektywności Energetycznej, którym towarzyszyły także specjalistyczne konferencje i spotkania branżowe.

Czytaj więcej...
Otwarcie salonu przy Burakowskiej

STUDIO PROSTYCH FORM

Otwarcie salonu przy Burakowskiej

2017-11-17

15 listopada 2017 odbyło się uroczyste otwarcie nowego salonu Studia Prostych Form w Warszawie, przy Burakowskiej 5/7 (stara fabryka koronek). W wydarzeniu wzięło udział ponad 150 osób – w tym projektanci, architekci i przedstawicieli mediów. Nie zabrakło też producentów dostarczających m.in. sprzęt AGD, a także systemów organizacji kuchni.

Czytaj więcej...
UltraBOX+ na wystawie

NC+

UltraBOX+ na wystawie SatKrak

2017-11-16

Na wystawie SatKrak w Krakowie branży satelitarnej został zaprezentowany pierwszy odbiornik 4K Ultra HD platformy nc+ UltraBOX+.

Czytaj więcej...
Odkrywamy nowości Brabantii

BRABANTIA

Odkrywamy nowości Brabantii – konferencja z „Panią Gadźet”

2017-11-15

Na spotkaniu z Anną Nowak-Ibisz (Pani Gadżet) oraz Dominikiem Jabłońskim (Key Account Manager marki Barbantia), które odbyło się 9 listopada w Warszawie, dowiedzieliśmy się jak ciekawie wyposażyć nasz dom, jak zaskoczyć najbliższych podczas wyboru świątecznych prezentów do kuchni, a także jak zapobiegać marnowaniu jedzenia przy pomocy nowych pojemników kuchennych (osobiście testowaliśmy).

Czytaj więcej...
Z wizytą w fabryce

FERRO

Z wizytą w fabryce Novaservis

2017-11-15

Dzięki uprzejmości firmy Ferro mogliśmy przyjrzeć się od kuchni, jak wygląda produkcja wybranych produktów marki. Zobaczyliśmy także jak chromuje się baterie kuchenne oraz jak wygląda proces gięcia najdrobniejszych detali akcesoriów łazienkowych.

Czytaj więcej...
Kolekcja obrazów na dużym ekranie -

SAMSUNG

Kolekcja obrazów na dużym ekranie - The Frame

2017-10-30

W nastrojowych wnętrzach historycznego budynku Szarotka na terenie Fortu Mokotowskiego w Warszawie odbyła się polska premiera telewizora The Frame marki Samsung będącego połączeniem sztuki i techniki.

Czytaj więcej...
80 lecie i premiera

REMINGTON

80 lecie i premiera linii keratynowej

2017-10-27

Ten rok dla marki Remington i jej dystrybutora – firmy Spectrum Brands to wyjątkowo aktywny czas. Marka obchodzi bowiem 80-lecie swojego istnienia i jednocześnie wprowadza szereg nowych, innowacyjnych produktów.

Czytaj więcej...
„Kocham TO!”

SIEMENS

„Kocham TO!” - pasja jest najważniejsza

2017-10-26

Konkurs marki Siemens „Kocham TO!” po raz pierwszy został zorganizowany w Polsce w czerwcu 2016 r., a jego ambasadorem był wtedy znany podróżnik i polarnik Marek Kamiński.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2017 InfoMarket