Użytkownik

Zaloguj

Zarejestruj

Sekcje

Kategorie artykułów

Kategorie

UPC Biznes wprowadza

UPC

UPC Biznes wprowadza nowe usługi dla firm

2018-02-22

W Warszawie w kawiarni Etno Cafe odbyło się śniadanie prasowe poświęcone nowym usługom UPC biznes. Do portfolio usług dla dużych firm dołącza Carrier Ethernet 2.0. Strategia rozwoju usług dla tego segmentu koncentrować się będzie także na obszarach cyberbezpieczeństwa, kompleksowych usług dla hoteli oraz wirtualnych sieci prywatnych. Produkty dla małych firm rozwijane będą w obszarze rozwiązań internetowych.

Czytaj więcej...
Targi Światło i

Targi Światło i Elektrotechnika

2018-02-13

W Warszawie w centrum Expo XXI odbyły się XXVI Międzynarodowe Targi Światło, razem z XVI Międzynarodowymi Targami Elektrotechnika, w ramach których odbyła się także wystawa Teletechnika.

Czytaj więcej...
Śniadanie w aromatycznych

SAECO

Śniadanie w aromatycznych oparach kawy

2018-02-06

O kawie powiedziano do tej pory tak wiele, że zdawałoby się, że nic więcej powiedzieć już się nie da. Tymczasem wciąż odkrywamy nowe jej tajemnice, a naukowcy, lekarze, dietetycy spierają się o nowe fakty związane z działaniem tej magicznej substancji na organizm człowieka.

Czytaj więcej...
Electronics Show

PTAK WARSAW EXPO

Electronics Show – nowe, ważne targi

2018-02-02

W dniach od 13 do 15 kwietnia 2018 r. na terenach Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego Ptak Warsaw Expo odbędą się po raz pierwszy międzynarodowe targi elektroniki użytkowej Electronics Show. Nie zabraknie czołowych w Polsce marek, innowacyjnych urządzeń oraz wielu instytucji i znanych osobistości. Organizatorzy podkreślają, że formuła imprezy będzie innowacyjna i wyjątkowa.

Czytaj więcej...
Prezentuje Star Wars

SAMSUNG

Prezentuje Star Wars POWERbot

2018-01-11

Cook Story by Samsung to nie tylko miejsce kulinarnych spotkań i warsztatów. To także przestrzeń, w której mają miejsce wyjątkowe premiery czy ciekawe pokazy. I do takich zaliczyć należy oficjalną premierę robotów sprzątających Star Wars POWERbot.

Czytaj więcej...
Świąteczne warsztaty kulinarne

KOHERSEN

Świąteczne warsztaty kulinarne

2018-01-10

Spółka DLF jest przedstawicielem nie tylko znanej i cenionej marki iRobot, ale także wielu innych godnych zainteresowania brandów. Zaliczyć do nich należy markę Kohersen, która ma w portfolio wielofunkcyjny robot kuchenny Mycook i która rozpoczęła współpracę ze znanym studiem kulinarnym CookUp.

Czytaj więcej...
Pierwsza „inteligentna”

BABYLISS PARIS

Pierwsza „inteligentna” linia do stylizacji

2018-01-10

BaByliss Paris to synonim sprawdzonych, funkcjonalnych i pięknych stylistycznie urządzeń przeznaczonych dla pań do stylizacji włosów, ale nie tylko. Firma od lat rozpieszcza kobiety swoimi przemyślanymi produktami i wyjątkowymi innowacjami. Na przełomie roku BaByliss Paris zafundował zarówno klientom, jak i branży prawdziwą rewelację!

Czytaj więcej...
Spektakularne sukcesy,

HORN DISTRIBUTION

Spektakularne sukcesy, wyjątkowe osobowości

2018-01-10

Tegoroczna wystawa Audio Video Show & Smart Home była dla firmy Horn i jej wielu uznanych marek nad wyraz wyjątkowa. I to z wielu względów. Horn nie tylko zaskoczył największą liczbą ekspozycji i pokazał największą liczbę marek, ale i wszystkim jej pokazom towarzyszyły najznamienitsze osobistości świata audio oraz najbardziej wyrafinowany sprzęt.

Czytaj więcej...

Kontakt z redakcją

Zapisz się do newslettera

© 2018 InfoMarket